2726
عنوان

از خونه زدم بیرون دارم میرم از این خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 72272 بازدید | 543 پست

من جای یکی از اهالی ماکو بودم زنگ میزدم پلیس بره این بچه کوچولو رو جمع کنه.دختر جان مگه زندگی بچه بازی بزار پنج سال ده سال بگذره ببین تو زندگی چه مشکلاتی هست که آرزو میکنی ای کاش تو همون سن میموندی.بمون خونتون سرکشی کن شده کتک بخور ولی واسه حقت بجنگ نه اینکه فرار کنی.از حرف بچه ها هم فهمیدم خیلی شوهری هستی به خداوندی خدا هیچ خبری تو زندگی متاهلی نیست(من نه مشکلی با شوهرم دارم و نه اینکه از جایی اذیت میشم برعکس عاشق شوهرمم و اونهم همینطور)از قدیم گفتن مجرد باش و پادشاهی کن!ولی اگه به جای دیگت فشار اومده دیگه از دست هیچکدوممون کاری برنمیاد!!!!

خدايا گناهانم رو مثل آرزوهام ناديده بگير😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو این گرونی پدر و مادرها به چی فک میکنن شما نوجونها به چی فک میکنین

عزیزم این مشکلات نوجوونا هم مشکلات کمی نیستن. برای بچه تو‌این سن توجه و محبت از نون شب واجبتره. اصلا کلا بنیی بشر به محبت زنده س. هرچند که اکثر اوقات پدر مادر انقدر دنبال نون شب هستند که ناخواسته حواسشون از این نیاز اساسی بچه ها پرت میشه. یادشون میره حوصله شو ندارن که عشقشون رو به بچه شون نشون بدن.

2728
سارا خانم سلام @sra_mhdzdh   ‍  خواهش می کنم متن من رو بخون هرچند که طولانی هست. سارا ...

سلام بله درست فهمیدید

خیلی خوب گفتید

من از ناراحتیم یه تصمیم آنی گرفتم ک اشتباه بوده

و اینم میتونم بگم ک هیچی ارزششو نداره ک من بخوام ناراحت کنم خودمو

هرکی هرجوری میخواد بکنه اصلا برام مهم نیست

من خودم مهمم من فقط به فکر خودممو درس و دانشگاهم ن چیز دیگه

و هیچکس نمیتونه منو کنترل یا محدود کنه

من برا هیچکس فداکاری نمیکنم دیگه بسه

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
شما فکر میکنی خودکشی کنی همه چیز درست میشه نه عزیز من شما هم این دنیاتو از دست میدی هم اون دنیاتو پس ...

اره درسته

من درسمو ادامه میدم ک ایشالا به درجات خوبی برسم

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
ببین دختر خوب سارا جان من قشنگ درک میکنم حستو. خودم تجربه ش کردم. بارها و بارها. الان هم داخل همین ...

باشه حتما خودم میرم

ممنونم بابت اظهار نظرت

تصمیم من اشتباه بود میدونم چون خیلی ناراحت بودم

الان دیگه هیچی هیچکس برام مهم نیست

هرکی هرجوری میخواد رفتار کنه

کاش شما بلد بودی که حرف نزنی. نمک به زخم استارتر نپاشی. 

متاسفانه بعضیها اینجوری میکنن

ک اصلا برام مهم نیست

مجرد

سلام برو خونتون عین بچه خوب /خوب نیست دختر مجرد از خونه باباش بزنه بیرون .هرچقدر هم بد باشند باز بیشتر از من علاف توی جامعه دوستت دارند .چون اونها ازت سو استفاده نمیکنند.ولی من علاف تا ببینم دختری تو جامعه میگرده و تنهاس میخوام سو استفاده کنم ازاون فرد /برو خونتون باریک الله دختر خوب 

عزیزم هرچند ب شدت درکت میکنم چون من هم در گذشته ب نوعی فرار کرده بودم   ازت خواهش میکنم هر چی زودتر برگردی   من سالهای سال بعد اون واقعه اسیب شدید دیدم  اصلاجوانیم تباه شد  حتی از شدت غصه ی اتفاقات بدش مریضی هم گرفتم

من خودم را دوست دارم     
یه سری مشکلات میخوام ناراحت شن نگران شن ب چشم بیام توجه کنن گریه کنن برام

من هم بعد اون فرار کذایی و فهمیدن غصه اون ها د ب چشم اومدنم لذت بردم   اما چ چیزهای زیادی از دست دادم؟؟ تا سالها حس امنیت داشتنم از دست دادم .سالها از همه چیز میترسیدم  اسیب جسمی و روحی دیدم   عشق نافرجام    بی اعتماد شدن تو خانواده و... اگه واقعا نمیتونی تو خانوادت بمونی حداقل بهزیستی برو   شب بیرون نخواب

من خودم را دوست دارم     
از دست تو دختر. وقتی شوهرکنی میفهمی ک خونه ی پدر چ جایی بوده ک خبر نداشتی. همه تو دوران نوجوانیشون ...

نه، من خونوادم درکم نمی کردن و اعتقادات مذهبی داشتن و بعد ازدواج تازه فهمیدم زندگی چقدر قشنگه و پر از حس خوب و آزادی.  تو مجردی می خواستم برم بیرون، شالتو بیار جلوتر، مانتوت چقدر کوتاهه، چه تنگه و...  ولی حالا قشنگ آرایش می کنم بهترین لباسمو می پوشم و همسرم فقط میگه چه خوشگل شدی و میریم بیرون.

2706