2410
2553
عنوان

از خونه زدم بیرون دارم میرم از این خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 72272 بازدید | 543 پست
مطمئن باش فایده نداره سعی کن اگه سختی میکشی وشرایط خانوادت ورفتارشون درست نیست بایه مشاورصحبت کنی تا ...

خونوادم عوض نمیشن

دیگه نمیتونم صبر کنم 

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

ببین نگرانت نمیشن فقط پیدات میکنن و دیگه اجازه دستشویی رفتن راحتم نداری تندم یه مرد چپر چلاق پیدا میکنن و میبندن به ریشت که مثلا بتونن پاک نگهت دارن 

از من میشنوی برگرد یا برو خونه همون دوستت بعدا خیلی بیشتر اذیت میکنن از من گفتن بود بعدا غصه میخوری چرا فرار کردی که الان اینقدر اذیت بشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اه اه حالم بهم خورد واقعا....خب توجه نکنن اصلا ادم حسابت نکنن مگ چی میشه!؟..... من جای مامان باب ...

سختمه میفهمی

من ادم حساب نشم ولی بقیه 

فرق میزارن خیلی

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
ن هنوز خبری نیست ازشون تو نامه برا مامانم نوشتم میرم خونه دوستم ( ک مامانمم میشناستش) درس بخونیم فر ...

خب اینکه خیلی عالیه پس برگرد

بعد از ۴سال ب سختی باردار شدم خواهههههش میکنم واسه نینیم ی صلوات بفرستین 🙏🙏
2720
هرجا بری پیدات میکنن و مجبوری با شرایط بدتر بمونی تو خونه    

ببینم هیچ نگرانم میشن پیدا هم بکنم

تک و توک مشکلاتت رو خوندم .اینکه از 15 سالگیت خودتو درگیر دوس پسر و ازدواج و ...کردی اونم با وجود داشتن خواهر بزرگتر از خودت...یعنی حتی شرایط ازدواجم نداشتی.باید میشستی خونه درس میخوندی،میرفتی دانشگاه،یکم خودتو میگرفتی و غرور دخترانه داشتی...یعنی جی ک هر پسری از راه میرسید جرات میکرد بهت پیشنهاد دوستی بده؟؟؟؟خودتو جمع کن و یکم سرسنگین رفتارکن دختر...هنوز اول راهی...

این مشکلاتت هم فقط مشکلات خاص و بزرگی نیستن...اول بلوغی و هورمونات داره کار دستت میده...مشکل ندیدی ک فکر میکنی اینا مشکله...یکم بزرگ شو لطفا...خودتو کنترل کن .این رفتارا و سرکشیا ودل گرفتنا و هیجانات و احساسات کاذب همش اثرات بلوغه و تو این سن کار دست آدم میده...فقط یکم شادتر باش و منطقی تر فک کنی 20 سالت ک بشه درست میشه و چشات بازتر مبشه...تا اون موقع لطفا کار دست خودت نده و فکرای بزرگ و کترای خطرناک نکن...میگذره همش و یه روز میرسه ک فقط بخ این روزات میخندی ...پس کاری نکن که درآینده بخاطر حماقتات عصبی بشی

2714
این رفتارت خیلی بچگانه هستش تو سن 27 سالگی پشیمون میشی و خندا میگیره از کارت

امیدوارم

خونوادم عوض نمیشن دیگه نمیتونم صبر کنم 

عوض نشن شماتغییرکن شمااهمیت نده به فکرخودت باش وبه خواسته هات وهدفهایی که دنبالشی توجه کن 

ازدیگران توقع نداشته باش ازهیچکس

برای سلامتی دخترم دعاکنید
سختمه میفهمی من ادم حساب نشم ولی بقیه  فرق میزارن خیلی

اگه تا الان ادم حسابت نميكردن با اين كارت ديگه عمراً قانع بشن كه ادمي اصلا موجود زنده حسابت نميكنن ......

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
خیلی هاشرایط شمارودارن البته احساسشون اینجوری هست سخت گیری هاخانواده روبه حساب کمی محبتشون وبی توجهی ...

کلاس اینا چیه همش خرج اضافست به گفته مامانم

عزیزم از این تصمیم هیچی عایدت نمیشه جز اینکه خانواده ات عرصه رو برات تنگ تر میکنن ومحدودترت میکنن یا اینکه زبونم لال یه اتفاقی واست میوفته که فکرشم نمیکنی وتهش پشیمونیه...عزیزم  به اعصابت مسلط شو وپاشو برو به زندگیت برس اینم بدون هیشکی از بی توجهی تاحالا نمرده که تو دومیش باشی سعی کن اول به خدا بعدم به خودت تکیه کنی...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2706