2726
عنوان

از خونه زدم بیرون دارم میرم از این خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 72272 بازدید | 543 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیوونه نیستم من من تو خونه با کمبود محبت و توجه روبه رو ام و دیگه بسمه

خیلی هاشرایط شمارودارن البته احساسشون اینجوری هست سخت گیری هاخانواده روبه حساب کمی محبتشون وبی توجهیشون میزارن 

فقط باید صبورباش ودنبال هدف هات باشی درس بخون وکلاس های هنری برووخودت روسرگرم کن 

ادم های موفق بی حساب محبت میکنن بدون توقع

برای سلامتی دخترم دعاکنید
بیا خودم سرپرستیتو به عهده میگیرم آی ام خاله😂😂😂😂

کاشکی میشد 

من خاله هارو خیلی بدوست

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
2728
عقده ای...کمبود داری اره!؟.... عقل داشتی همچین کار احمقانه ای بااین دلیل مسخره نمیکردی

اره کمبود دارم

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
دیوونه نیستم من من تو خونه با کمبود محبت و توجه روبه رو ام و دیگه بسمه

هر کی کمبود محبت و توجه داشت فرار میکنه تو کوچه خیابون؟؟؟دلیلت خیلییییییی مسخرس..با اون نامه ای که نوشتی که نگرانت نمیشه...فک میکنی چندشب بیرون بمونی دیگه توجه میکنن بهت؟؟؟فیلم زیاد میبینی نه؟؟اینجوری درست نمیشن..مردم نون ندارن بخورن توام به خاطر توجه بزن بیرون! اینقده بیرون بهت توجه میشه که نگو!!!اصلا میشی مرکز توجه!!😒😒😏😏😏😏

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

استارتر حرفي براي گفتن ندارم واسه ادم هايي مثل شما ولي يه چيزو بدون تو كه دنبال توجهي اين راهش نيست دوباره برميگردي تو همون خونه اما شرايط رو برات سخت تر ميكنن شايدم زودي شوهرت بدن بري خونه بخت ......

با اين كارت فقط شرايط خودتت رو سخت تر كردي ......

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
خب نامت ک خیلی ضایع بود  الان اگ شب نری خونه مامانت زنگ میزنه خونه دوستت و ابروت ب فنا میره ک

زنگ بزنه

ب من چ

نمیشه دیگه

میشه ک 

بر اساس نامه تو الان باید یا خونه دوستت باشی یا کلاس فیزیک حد اکثر تا ساعت ۱۲ظهر هیچکس نگرانت نمیشه پس تا اونموقع وقت داری تصمیم ب برگشت بگیری

ترکوندنمبی وجدانا                                            به هر فصلی غمی،هر صفحه ای انبوهِ اندوهی،وطن جان!خسته ام،پایان خوب داستانت کو؟😔
2706