2410
2553
عنوان

از خونه زدم بیرون دارم میرم از این خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 72272 بازدید | 543 پست
خوبه خوشحالم خوشبختی ولی من با پسری فرار نکردم ک

میدونم.منظورم اینه ک تازه پشت من گرمم بود ب ی نفر و ی عاشق پیشه هم داشتم ک بخواد حمایتم کنه آواره نشم ولی بازم نرفتم

بعد از ۴سال ب سختی باردار شدم خواهههههش میکنم واسه نینیم ی صلوات بفرستین 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بازم میتونی برگردی بهشون بگو رفتی بیرون دوری بزنی بهت زنگ زدن؟

ن هنوز خبری نیست ازشون

تو نامه برا مامانم نوشتم میرم خونه دوستم ( ک مامانمم میشناستش) درس بخونیم فردا امتحان داریم

مامانمم گف رسیدی اونجا به دوست بده حرف بزنم ببینم راست میگی

من تو نامه گفتم بعد اینجا هم میرم اول کلاس فیزیک بعد کلاس ریاضی

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

یا سرکاریه..یا دیوونه ای! فردا پشیمون میشی با بی ابرویی برمیگردی تو اون خونه..هرچند من هنوزم مطمئن نیستم راستشو بگی تاپیکای شبیه تو زیاد بوده که تهشم گندش دراومده

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
دوباره برگرد خونه  هیچ جاامن ترازخونه نیست حتی اگه شرایطش قابل تحمل نیست وسخته  سعی کن ت ...

میخوام نگرانم شن ناراحت بشن بهم توجه کنننننن

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
یا سرکاریه..یا دیوونه ای! فردا پشیمون میشی با بی ابرویی برمیگردی تو اون خونه..هرچند من هنوزم مطمئن ن ...

دیوونه نیستم من

من تو خونه با کمبود محبت و توجه روبه رو ام و دیگه بسمه

2714
شهرستان مرزی هم هستی آذربایجان غربی

بله درسته

خب نامت ک خیلی ضایع بود 

الان اگ شب نری خونه مامانت زنگ میزنه خونه دوستت و ابروت ب فنا میره ک

ترکوندنمبی وجدانا                                            به هر فصلی غمی،هر صفحه ای انبوهِ اندوهی،وطن جان!خسته ام،پایان خوب داستانت کو؟😔

مطمئن باش فایده نداره سعی کن اگه سختی میکشی وشرایط خانوادت ورفتارشون درست نیست بایه مشاورصحبت کنی تابهت راهکاربده

برای سلامتی دخترم دعاکنید

اه اه حالم بهم خورد واقعا....خب توجه نکنن اصلا ادم حسابت نکنن مگ چی میشه!؟.....

من جای مامان بابات بودم بعد این کارت همچین بهت تووووجهههه میکردم  ک تا چند وقت نتونی از جات پاشی و تااخر عمر دور هرچی جلب توجه هس و خط بکشی

اقا لایک نکنید اه......
خب چرا درس نمیخونی کنکور بدی یه شهر دور بری اینجوری هم پیشرفت میکنی هم امنیتش بیشتره

مانعم زیاده حتی برا درس و دانشگاه

میدونم.منظورم اینه ک تازه پشت من گرمم بود ب ی نفر و ی عاشق پیشه هم داشتم ک بخواد حمایتم کنه آواره نش ...

متوجه شدم

ممنونم باز بخاطر اظهار نظرت

2706