2703
2553
عنوان

از خونه زدم بیرون دارم میرم از این خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 72272 بازدید | 543 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برگرد خونه برو سر کار که پول خونه گرفتن داشته باشی مستقل بشی. مگه زمان قدیمه که از خونه می خوای فرار ...

دیگه نمیشه

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

😐نمیدونم چی بگم

شاید چون حست و تجربه کردم هرجند من دووس نداشتم ناراحت یا نگران شن هیچوقتم نرفتم چون به نظرم کار درشتی نبود اما دلم میخواس برم

الان جایی از زندگیم وایسادم یه صبح و شب میگم خدایا مرسی نذاشتی برم واقعا اون راحش نبود اگه من انقد ضعیف بودم که نتونم از پس مشکلات بر بیام از پس تنهایی هم.نمیتونستم روو خودت کار کن به نظرم این تنها رته موفقیته

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2456
تموم چیه تازه شروع شد😂پاشو برو خونه بینیم

امیدوارم ببینم کی ناراحت میشه نگران میشه زود زنگ میزنه

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
😐نمیدونم چی بگم شاید چون حست و تجربه کردم هرجند من دووس نداشتم ناراحت یا نگران شن هیچوقتم نرفتم چو ...

خوشحالم ک موفق شدی

2714
هیچ جایی امن تراز خونه بابات نیس حتی اگه شبانه روز کتکت بزنن

دیگه رفتم

خب حالا بیمارستان میری چی کنی

بشینم منتظر شم

هرکس هم پرسید میگم یه آشنا بالا هست وضعشم خرابه 

خب حالا هیچکس نگران نشه و زنگ نزنه بر فرض محال😕مگه اسمون اومده زمین...راحت تر زندگیتو میکنی 

تهش نمیرم خونه چن شب

برن به پلیسم بگن 

ب درک

2706