1232
1226
عنوان

از خونه زدم بیرون دارم میرم از این خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 71801 بازدید | 546 پست
عقده ای...کمبود داری اره!؟.... عقل داشتی همچین کار احمقانه ای بااین دلیل مسخره نمیکردی

اره کمبود دارم

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
دیوونه نیستم من من تو خونه با کمبود محبت و توجه روبه رو ام و دیگه بسمه

هر کی کمبود محبت و توجه داشت فرار میکنه تو کوچه خیابون؟؟؟دلیلت خیلییییییی مسخرس..با اون نامه ای که نوشتی که نگرانت نمیشه...فک میکنی چندشب بیرون بمونی دیگه توجه میکنن بهت؟؟؟فیلم زیاد میبینی نه؟؟اینجوری درست نمیشن..مردم نون ندارن بخورن توام به خاطر توجه بزن بیرون! اینقده بیرون بهت توجه میشه که نگو!!!اصلا میشی مرکز توجه!!😒😒😏😏😏😏

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربران محترم نی نی سایت از فاز:《خریدای عیدم+عکس!》وارد فاز جدید:《افطاری امشبم+عکس!》 میشویم! لطفا نوبت را رعایت فرمایید! با تشکر😆(تیکرم مال افزایش وزن: وزن فعلی===》50 وزن هدف===》58)

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

استارتر حرفي براي گفتن ندارم واسه ادم هايي مثل شما ولي يه چيزو بدون تو كه دنبال توجهي اين راهش نيست دوباره برميگردي تو همون خونه اما شرايط رو برات سخت تر ميكنن شايدم زودي شوهرت بدن بري خونه بخت ......

با اين كارت فقط شرايط خودتت رو سخت تر كردي ......

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
خب نامت ک خیلی ضایع بود  الان اگ شب نری خونه مامانت زنگ میزنه خونه دوستت و ابروت ب فنا میره ک

زنگ بزنه

ب من چ

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
8
نمیشه دیگه

میشه ک 

بر اساس نامه تو الان باید یا خونه دوستت باشی یا کلاس فیزیک حد اکثر تا ساعت ۱۲ظهر هیچکس نگرانت نمیشه پس تا اونموقع وقت داری تصمیم ب برگشت بگیری

ترکوندنمبی وجدانا                                            به هر فصلی غمی،هر صفحه ای انبوهِ اندوهی،وطن جان!خسته ام،پایان خوب داستانت کو؟😔
مطمئن باش فایده نداره سعی کن اگه سختی میکشی وشرایط خانوادت ورفتارشون درست نیست بایه مشاورصحبت کنی تا ...

خونوادم عوض نمیشن

دیگه نمیتونم صبر کنم 

ببین نگرانت نمیشن فقط پیدات میکنن و دیگه اجازه دستشویی رفتن راحتم نداری تندم یه مرد چپر چلاق پیدا میکنن و میبندن به ریشت که مثلا بتونن پاک نگهت دارن 

از من میشنوی برگرد یا برو خونه همون دوستت بعدا خیلی بیشتر اذیت میکنن از من گفتن بود بعدا غصه میخوری چرا فرار کردی که الان اینقدر اذیت بشی

اه اه حالم بهم خورد واقعا....خب توجه نکنن اصلا ادم حسابت نکنن مگ چی میشه!؟..... من جای مامان باب ...

سختمه میفهمی

من ادم حساب نشم ولی بقیه 

فرق میزارن خیلی

ن هنوز خبری نیست ازشون تو نامه برا مامانم نوشتم میرم خونه دوستم ( ک مامانمم میشناستش) درس بخونیم فر ...

خب اینکه خیلی عالیه پس برگرد

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۴سال ب سختی باردار شدم خواهههههش میکنم واسه نینیم ی صلوات بفرستین 🙏🙏
1167
هرجا بری پیدات میکنن و مجبوری با شرایط بدتر بمونی تو خونه    

ببینم هیچ نگرانم میشن پیدا هم بکنم

تک و توک مشکلاتت رو خوندم .اینکه از 15 سالگیت خودتو درگیر دوس پسر و ازدواج و ...کردی اونم با وجود داشتن خواهر بزرگتر از خودت...یعنی حتی شرایط ازدواجم نداشتی.باید میشستی خونه درس میخوندی،میرفتی دانشگاه،یکم خودتو میگرفتی و غرور دخترانه داشتی...یعنی جی ک هر پسری از راه میرسید جرات میکرد بهت پیشنهاد دوستی بده؟؟؟؟خودتو جمع کن و یکم سرسنگین رفتارکن دختر...هنوز اول راهی...

این مشکلاتت هم فقط مشکلات خاص و بزرگی نیستن...اول بلوغی و هورمونات داره کار دستت میده...مشکل ندیدی ک فکر میکنی اینا مشکله...یکم بزرگ شو لطفا...خودتو کنترل کن .این رفتارا و سرکشیا ودل گرفتنا و هیجانات و احساسات کاذب همش اثرات بلوغه و تو این سن کار دست آدم میده...فقط یکم شادتر باش و منطقی تر فک کنی 20 سالت ک بشه درست میشه و چشات بازتر مبشه...تا اون موقع لطفا کار دست خودت نده و فکرای بزرگ و کترای خطرناک نکن...میگذره همش و یه روز میرسه ک فقط بخ این روزات میخندی ...پس کاری نکن که درآینده بخاطر حماقتات عصبی بشی

این رفتارت خیلی بچگانه هستش تو سن 27 سالگی پشیمون میشی و خندا میگیره از کارت

امیدوارم

1220