2733
2734
عنوان

سردکننده میل جنسی زن

| مشاهده متن کامل بحث + 20642 بازدید | 70 پست
احساساتم مدام قاطی میکنن. هیچ وقت پسم نزده. ولی خیلی وقتها بوده که منتظر بودم بیاد سمتم و نیومده

از بی مشکلی داری داسه خودت مشکل درست میکنی دوستم

تاپیکاتو خوندم وقتی همسرت مهربونه و.....چ اشکالی داره تو پیشقدم شی

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره. ۲۴ سالمه. مثلا اگه الان رابطه داشته باشیم دوست دارم شب یا فردا هم داشته باشیم. 

خوشبحالت واقعا ارضا شدن با شوهر ی نعمته.منم عین خودت گاهی وقتت ک مزدیک پریم میشه خیلی هوس میکنم ولی شوهرم نسبت ب من سرد 

2728
توی تاپیک های قبلم توضیح دادم. شوهرم بخاطر شرایطی ک داره الان سرده.خیلی وقته. اگه من همه ی شرایط رو ...

زنجبیل تازه رنده کن تو ماست بده شوهرت بخوره اونم گرم میشه ولی برای سردی چیزی بلد نیستم 

اگه برم سمتش فوق العاده گرمه ولی بدم میاد از خودم بعدش

عزيزم پس اگر گرمه

شايد مرد مغرورى هست يا دوست داره نازش رو بكشند!!!!

من راستش روى اين موضوع خيلى حساسم و اگر احساس كنم قراره مورد سوءاستفاده قرار بگيرم بميرم هم طرف مردا نمى رم!!! 

من فقط پيشنهاد مى دم امتحان كنى ولى مشاور نيستم. من جاى شما بودم اصلا تا مدت زيادى طرف همسرم نمى رفتم تا ببينم مشكلش چيه!!! كه نمى ياد طرفم ولى اگر من برم طرفش خوشش مياد! چون به اين نمى شه گفت شوهر سرد مزاج!

يه مدت خودم رو غرق در افكار ديگه مى كردم سرگرمى درست مى كردم نشون مى دادم چقدر زن بيزى هستم. خيلى عاقل و متفكر خودم رو نشون مى دادم و كمى هم مرموز . نهايتا شما بدون افكار فشار آورنده روزهات رو مى گذرونى و ممكنه شب موقع خواب ( حتى ممكنه خودت هم نفهمى) به ارگاسم برسى كه نه گناه هست و نه نگرانى داره حالت طبيعى بدن هست . تا معلوم شه مشكل اصلى همسرت چى هست و باهاش صحبت كنى.

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.

میدونم چی میگی  گلم من خودم خیلی گرمم شوهرم خونه باشه داعم دستمالیش میکنم سرد نشو اینقدر برو طرفش تا از رو بره

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2738
دغدغه زیاد داره.اصلا مغروز نیست.ولی دلم میخواد بین دغدعه هاش دغدغه این مسیله رو هم داشته باشه

واقعا خواسته ات نا بجاسا...اکثر مردها برا عمل جنسی باید همهه شرایطشون فراهم باشه تا به این موضوع فکر کنن..البته تو هم باید میل جنسیت کم بشه نه کلا از بین بره...انقدرم خودتو اذیت نکن فوقش یه  دکتر برو با دارو.حل میشه...فقط در حدی که شما کمتر شی نخوای هرشب

من وقتی مجرد بودم خیلی دنبال همچین چیزی بودم واقعا اذیت می شدم فقط کمتر شیو کردن بدن و کار و فعالیت زیاد کمک می کرد، باور کن از ۵ صبح تا ۱۱ شب برای خودم کار داشتم اگه می تونی هم کمتر شیو کن کمی سخته ولی کمک می کنه، دوستم دکتر زنان هست اون اینو گفت، روزه هم می گن خوبه ولی روی من اثر نداشت. 

یبار هم با هاشمفهوم قهر کن واضح بهش بگو من این شرایطو دوست ندارم و هربهت دو باید بریم دکتر وگرنه انقدر بهت سرد میشم که انگاری توی زندگیت نیستم ...یکم تهدیداینکه رو دوست داشتنت تأثیر میذاره...و زورش کن برید دکتر هر دو باید دارو بخورید

2706