2737
2734
عنوان

سردکننده میل جنسی زن

| مشاهده متن کامل بحث + 20642 بازدید | 70 پست
میدونی چیه. آخه نامزدی و عقد شوهرم وحشتناک گرم بود و من خیلی سردتر بودم. حالا جامون عوض شده.دوست دار ...

به جای اینکه سرد کننده بخوری گرم کننده بده به اون 

این مسئله که میگی اکثر زن و شوهر ها دارن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
ان شاالله هیچ زن گرم مزاجی گرفتار مرد سرد نشه بحق فاطمه زهرا🙏

و همینطور برعکس ...

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااا ما كه خيلي گوشيم اتفاقا شهوت زن از مرد بيشتره 

من که اینجوری نیستم ...

😕

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

یه روانشناس می‌گفت اگه زنا بدونن پیشنهاد رابطه چقد شوهرشون خوشحال میکن مرتب پیشنهاد میدن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2728

شوهرم خیلی مرد خوبیه. فقط همین مشکلمونع.ولی برای من شده یک مشکل لاینحل.مثل دیوونه ها همش به این قضیه فک میکنم. هر زن و شوهری که میبینم همش فک میکنم ااونا چطورن با هم

اگه برم سمتش فوق العاده گرمه ولی بدم میاد از خودم بعدش

ذهنیت رو عوض کن یعنی چی این حرفها. خوب اشکالی نداره زن پیش قدم بشه. افکار قدیمی رو از خودت دور کن

یکی اومد با احساسم بازی کنه گفتم گزارشگر خیابانیه بیخیال شد! 😆😆
2738
اگه برم سمتش فوق العاده گرمه ولی بدم میاد از خودم بعدش

چرا از خودت بدت بیاد شوهرت یکی از دلایل ازدواج همین دیگه

شوهرم خیلی مرد خوبیه. فقط همین مشکلمونع.ولی برای من شده یک مشکل لاینحل.مثل دیوونه ها همش به این قضیه ...

خب حق اصلا آدمی که میل جنسی نداره مشکل داره  طبیعی هستی

چقد فاصله میفته بین رابطه هاتون

این روزا اکثر مردا سرد شدن .البته شایدم احساس می‌کنه با پیشنهادش اذیت میشی و چون بچه کوچیک داری خسته ای از کار. منتظره تا هر زمان خودت آمادگی داشتی همراهیت کنه .آخه میگی تو رابطه گرمه

بارداریم استراحت مطلق بودم. یکبار اوایلش داشتیم، یکبار هم آخراش. بعدش هم تا دوماه نداشتیم. دوباره تا ۴ ماه نداشتیم.همینطور. البته شرایطمون افتضاح بود تو اون مدت

2706