2726
عنوان

سردکننده میل جنسی زن

| مشاهده متن کامل بحث + 20642 بازدید | 70 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی تاپیک های قبلم توضیح دادم. شوهرم بخاطر شرایطی ک داره الان سرده.خیلی وقته. اگه من همه ی شرایط رو ...

خب تو برو سمتش مگه حتما بايد مرد بره طرف زنش؟؟؟؟

من خيلي وقتا خودم ميرم حتي گاهي شوهرم ميگه كار دارم الان نميشه لب تابشو ميبندم ميگم پاشو 🙈🙈

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2728
خب تو برو سمتش مگه حتما بايد مرد بره طرف زنش؟؟؟؟ من خيلي وقتا خودم ميرم حتي گاهي شوهرم ميگه كار دار ...

اگه برم سمتش فوق العاده گرمه ولی بدم میاد از خودم بعدش

مجبورم.خیلی از لحاظ روحی دارم اذیت میشم.واقعا دلم میخواد از قید این حس لعنتی رها بشم. برام مهم نباشه ...

چرا می‌دونی این حس بخصوص وقتی تو زن باش چقدر زندگی رو شاد میکن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

چطو فقط پاپیش نمیذارع ولی گرمه .....

یه چند وقت سردی بخور و تحمل کن ببین واکنش داره

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

طرز فكرت خيلي اشتباهه شوهرته محرمته هيچ كار زشتي نميكني كه هيچ تازه ثواب هم داره برات 

عزيزم اين فكرا رو بذار كنار هر وقت دلت خواست برو سمتش و اينم خيلي خوبه كه وقتي ميري سمتش گرمه 

اصلنم به اين فكر نكن خودتو سرد كني زندگي اي كه رابطه جنسي توش نباشه يواش يواش همه جوانبش سرد ميشه گلم 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706