2733
2739
عنوان

دوتابچه دارم میخوام جدابشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 61 پست
همیشه گفتن هیچ زندگی مشترکی مثل اولین زندگی مشترک ادم نمیشه  استارتر شوهرت دست بزن نداره ، &nb ...

بچه رو ب مرد معتاد نمیدن ک بیفته دست نامادری😐

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استارتر خودش رفته گرفته راحت خوابیده شما هنوز اینجایین

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2731
ببخشید بعد با دوتا بچه کی میاد با استارتر ازدواج کنه 

مادرشوهر من دوتا پسر داشت  بعد ده سال ی پسر اومد گرفتش دوسال از خودشم کوچیکتره🙂🙂🙂🙂🙂🙂بعدم ادم قرار نیست لنگ بمونه بچه هاش تو اون زندگی نابود شن و پس فردا تو جامعه رفتاراشون نشون میده بهتره یا که نهایت خودش تنها زندگی کنه !!!!؟؟؟اینجوری پیش بره زندگیش درست نمیشه هیچ بچه هاشم زندگی خوبی ندارن

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2738
ببخشید بعد با دوتا بچه کی میاد با استارتر ازدواج کنه 

مگه چیه، خیلیا هستن ک ازدواج دوم میکنن با بچه اونم پسر بوده طرف یعنی تاحالا ازدواج نکرده بوده،، مگه گناه کرده ک طلاق گرفته

خدایا شکرت❤
باور کن بهد از طلاق بدتر میشه یکی از اقوام مون که اتفاقا سنش کم بود و یه بچه بزرگ هم داشت طلاق گرفت ...

خب شاید ایشون انتخابش بد بوده 

طلاق میگیره که از این زندگی سخت راحت بشه مگه زنها بدون مرد و ازدواج حق آرامش و آزادی ندارن 

بشینه بسوزه و تحمل کنه چون ممکنه بعدا خوشبخت نباشه ؟!! مگه الان خوشبخته ؟! 

چقدر زن رو دست دوم و بدبخت میدونید !!!

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
بگوكي مياد زن مرد بيكار و معتاد و دو تا بچه دار شه اخه ؟ بعضيا فقط حرف ميزنن

والا😂😂😂🤦🏻‍♀️

2706