2726

سلام بچه ها اگه میخوایین بدونین اتباع خارجه و بیگانه چرا به کشورتون اومدن با خوندن این رمان بر اساس واقعیت میتونید بفهمید که مردم برای چی دست از خاک و دیار خود کشیدند و به کشور همسایه مهاجرت کردند...

در تاپیک زیر👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1921969/رمان-بر-اساس-واقعیت-نوشته-ی-خودم?postId=67504683

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر مهاجری ک میاد ایران ب هر دلیلی قدم روی چشم ما میزاره ان شالله ک اینجاا راحت باشه .. کم محبت ندیدیم از بچه های فاطمیون و جانفشانی هاشون ... خدا ان شالله کوتاهیی ک هست رو اگر از طرف ماست یا مسولین ببخشه

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2728
عزیزان اجباری وجود نداره هر کس میخواد میتونه نخونه و لطفا با طرز صحبت و نظر گذاشتنتون شخصیت طرف و خو ...

میخونم حتمااا فردا... بانو

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
ممنون عزیزم کاش همه ی افراد دنیا مثل شما فکر میکردن

فکر میکنیم ...نگران فتنه ی جدیدی هستم ک قراره دوباره کشورتون رو ب بلوا بکشه .. فاطمیون و شما همراهانشون روی سر ماهستید .. مزاحمت نشم ان شالله با ظهور آقا امام زمان مشکلات همه حل بشه

باوروداتباع بیگانه باهرملیتی به کشورم مخالفم وقتی جوانان وطنم اینطوری بخاطرشرایط بدمعیشتی واعتراض سی ...

هر کس ازاده که نظر و انتقادشو به طور ازادانه بیان کنه البته بدون هیچ توهینی و هر نظر قابل احترامه دوست عزیز

باوروداتباع بیگانه باهرملیتی به کشورم مخالفم وقتی جوانان وطنم اینطوری بخاطرشرایط بدمعیشتی واعتراض سی ...

همین جوانای ک ازشون  دم میزنی امنیتشون رو مدیون تیپ فاطمیون مهاجران افغان هستن وگرنه تاحالا داغش ب پشت در خونه هامون رسیده بودن مرد واقعی اونا بودن ک جونشونو برای ناموس یه ملت دیگه دادن ,,   انصافم خوب چیزیه

دوست عزیزمن توهینی نکردم  دوباره بخون فقط به دلایل موجه مخالفم همین

عزیز من که نگفتم توهین کردی اتفاقا خیلیم نظرتو عالی بیان کردی منظورم به تمام افراد جامعه ی بشریت بود🌷

همین جوانای ک ازشون  دم میزنی امنیتشون رو مدیون تیپ فاطمیون مهاجران افغان هستن وگرنه تاحا ...

مابادنیاسرجنگ نداریم مرگ بربقیه شعارشماست .متاسفانه توجیهات سمااونقدرنخ نماشدا جای بحث نمیزاره .باخوابزدگان بحثی ندارم 

2706