2733
2739
عنوان

آشتی کردیم

374 بازدید | 24 پست

دعوامون شده بود، من اومدم تو اتاق بخوابم، اونم پای تلویزیون بود، بعد 4‘5ساعت ک از قهرمون گذشت بهم پیام داد ک تو وقتی باهام قهری دنیام سیاهه،. با همین ی جمله گولم زد  ، گریم گرفت، بعد با صدای گریم اومد پیشم،. الان چقدر خوشحالم، تا حالا اینجوری دعوامون نشده بود،سرم داد زد منم همینطور،. خیلی خوشحالم الان، . اومدم این حس خوبمو با ما تقسیم کنم

چ خوب 

واقعا حس خوبی گرفتم بعد اینهمه تاپیک قهر و دعوا و طلاق

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نزار فقط با یه پیام رفع و رجوع کنه اونقدر بگووو سخت بوده برات ک دیگه تکرارنکنه .. خداروشکر اشتی کردی

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2728
2738

فقط میگم خدا خیرت بده که بین این همهههههههههههههههه تاپیک قهر و دعوا و خیانت و کتک کاری و ناراحتی و دل گرفتگی انرژی مثبت دادی.

چه خبره بابا نی نی سایتیا...آدم میاد اینجا انگار اومده آخر دنیا 😑

همیشه شاد و عاشق و خوشبخت باشین 🍃💜

2706