2737
2734
عنوان

چطوری از شوهراتون پول میگیرید ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 69708 بازدید | 216 پست
بچه ها خاستگارم در رابطه با پول تو جیبی میگه پول فقط مختص من یا مختص خانومم نیست من رمز کارتموبه خانومم میدم پول این وسطه هر کس هر موقع نیاز داشت برداره میگفت ما توی خانوادمونم همینجوره رمز کارت حققی دست همه اس هر کس هر چی نیاز داشت استفاده میکنه نطرتون چیه؟؟؟؟
با همه چی موافقت کن هیچیو توضیح نده بعدش همون کاری که میدونی درسته رو انجام بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان منم الان عقدم شوهرم خسیس نیست ولی لباس و طلا برام خیلی نمیخره الان 6ماهه ک عقد کردیم لباس برای من فقط عید خریده دیگه نخریده الانم میگم مانتو میخام میگه اصرافه نمیگیرم و وقتی هم پولی دستم داشته باشه به هربهانه ای اونو میگیره حتی پولای خودمم که قبلا داشتم میخاد به هربهانه ای ازم بگیره چکارکنم بنظرتون که بیشتر برام بخره البته خودش میگه الان یه مقدار دستم خالیه داشته باشم برات میخرم چیزای دیگ برام میخره ها فقط لباس و طلا نمیگیره

2731
همینطوره سارا جون.....خودم بد عادتش کردم...فقط بخاطر کمرویی من بود..فکر کن من دوران عقد میاومدم خونه ...

سلام، وقت بخیر، ببخشید ممکنه بگین کار تو بورس ب چه صورته؟ چطور باید شروع کرد؟

Live For Yourself

سلام . منم همین مشکلو دارم .. اگ پول داشته باشم میگ برا چی خرج کردی . یا میگم پول بده میگه میره جا قسط ندارم . ولی دروغ میگه اینقدر برا شکم خودش خرج میکنه که نگو . تیپشو هم که داره . از منم انتظار داره انچنان نپوشم و خرج نکنم و فقط جمع کنم ‌