2726
عنوان

چطوری از شوهراتون پول میگیرید ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 69708 بازدید | 216 پست
حقوق شوهر من 2300-2400 است 500 تومان +130 یارانه رو واسه خرج خوراک و خرج خونه بهم میده.......بقیه خرجا با خودشه یعنی اجاره خونه و بیمه و ...........مخفی نمیکنیم چیزی رو از هم ...من کاملا حقوقشو می دونم
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم شاغلم..

بیشتر حقوق من و همسری میره پای قسط

بقیش هم که میمونه واسه کرایه ماشین و شارژ آپارتمان..

با باقی ماندش هم ب
به خورد و خوارک میرسیم.

پس ا نداز هم فعلا نداریم..

کل درامدمون هم قاطی پاتیه..

اون از من میگیره..
من از اون میگیرم..

پول میذاره تو جیبم.. ور میداره...

اما خونه که خریدیم 3 دانگ 3 دانگ شد...

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
قبلا هم ماشاله دست به خیر بود.. چپ و راست میداد به خونه مامانش..

آنچنان بستمش به قسط و وام که نمیتونه تکون بخوره....70 میلیون وام گرفتم همه فکر وذکرش شده پس دادن قسطا...

مادر پدرشم نمیگفتن که ا ین پسر باید برای آینده زن و بچش پولهاشو مدیریت کنه..

همش بهش یاد آوری میکردند که پول بده....

تازه چند وقت پیش تعمیرات خونه داشتیم... بعد مجبور شدیم بریم خونه مادر شوهرم اینا...

مادرش اصلا غذا درست نمیکرد..

شب خسته و کوفته از سر کار میودیدم بهمون چای شیرین و پنیر میداد یا فوقش نیمرو...

من یه روز صبح بیدار شدم نتونستم پا شم... از شدت ضعف..

شوهرم برام آب قند درست کرد و بعد مامانش یه شیر کاککائو میهن از نمیدونم کجا داد بهش که بهم بده...

تا حالم خوب شد..

عصر از سر کار رفتم خونه چند بسته گوشت خورشی و چرخ کرده و آبگوشتی با سبزی خورشی و میوه و اینا آوردم دادم بهش ..

برامون غذا درست کرد...

مامانش اصلا خسیس نیست ولی نمیدونم چه توقعی از ما داره که برآورده نکردیم و اینجوری برخورد کرد...

شاید هم بنده خداها واقعا چیزی تو یخچال نداشتن...

بهر حال کلا از من زیاد خوشش نمیاد...

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
2728
وای سلام بچه ها
دیشب حسابی گند زدم
کارمو از اینی هم که بود حراب تر کردم
گریههههههههههههههههههههههههه
ممنونم دوستان از نظراتتون
بازم بیاین بهم کمک کنین
مهربونب جون ممنونم ادامه شو هم بگو سعی می کنم اینارو انجام بدم
راستی من سمت غرب میشینم بعیر از میلاد نور دیگه کجا واسه خرید خوبه ؟
اخه با بچه کوچیک نمیش تو هوای زمستونی بغیر از پاساز رفت . ممنون میشم بگبن
مهتا جون فکر کنم یه مقدار خودسانسوری میکنی که چیزی نمیخوای. زیاده روی نکن ولی به سر و وضعت برس گلم. بعدش هم واسه اینکه پول زیادی واسه خانوادش نداشته باشه میتونی طلای قسطی بخری که هر ماه مجبور باشی قسط بدی. پولتم هدر نمیره. انقدر شوهرتو بدعادت نکن که هیچی نخوای
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
سلام به همه عزیزان مخصوصا مهتا جون

خدا رو شکر که مطالبم برات مفید بوده.

حالا از چی ناراحتی مگه چیکار کردی؟

ادامه توصیه هام:

1: وقتی همسرت در آرامشه و خسته نیست براش ناز کن و بگو میخوام برم آرایشگاه خودمو واسه شوهرم خوشگل کنم. بگو که میخوای بری موهاتو رنگ کنی و هزینه اش فلان قدره و ازش پول بگیر و به خودت تا میتونی برس و پس انداز هم داشته باش.

2: بگو برای آینده کوچولوتون یه حساب آتیه یا مسکن جوانان باز کردی( واقعا اینکارو بکن) و هر ماه ازش پول بگیر و به حساب نی نی واریز کن . میتونی یه حساب هم برای خودت باز کنی و پس اندازتو واریز کنی به حساب خودت.

هر وقت چند تا ار این کارها رو کردی بهم خبر بده . مطمئن باش تا کاری نکنی هر چی من و دیگران بگیم فقط وقت تلف کردیم.
تمام سعی خودم رو می کنم و واقعا دلم می خواد عوض شم
گوش کنین یه دسته گل دیگه ای که اب دادمو براتون تعریف کنم
از اول ازدواحمون چون خودم قبلا کار می کردم یه پس اندازی داشتم شوهرم چک داشت و از من قرض کرد منم چون تازه بودیم رو نداشتم بگم نه . کادوهای عروسی کادو های عقد وام ازدواج و کادو های زایمان همه رو هم جمع کنید چیزی حدود ?? میلیون تومان میشد همه رو هر دفعه به بهانه ای ازم گرفته مثلا با چک داشته یا حواسته سکه بخره یا تو بورس سهام بخره ....
به این بهانه هم که بهم میده رفته که بده هنوز
دیشب می خواستم این پولا رو ازش بگیرم اولش با کلی ناز عشوه ......
اخرش می گه مگه پول منو تو داره یعنی چی میخوای بذاری بانک؟
اعصابم بهم ریخت با ناراحتی پا شدم رفتم خوابیدم
الان شوهرم اومده مجبورم این صفحه رو ببندم ولی میام سر میزنم
راه چاره بدین دلم می خواد خفش کنم
پول خودشو من نمی دونم چقدره !!۱
واسه خونواده ش خرج می کنه !!!(منم مثلا نباید بدونم و یواشکی )
اونوقت پول من بدبخت که میشه !!من و تو نداریم احه این انصافه
می خوام تا قرون اخرشو ازش پس بگیرم کمکم کنید

lمهتا جون ببن الان لصلا نباید سریع وارد عمل بشی ..ببین من شوهرم اوایل ازدواج فکر میکرد زندگی ینی خوراک و مسکن ... خوردنی و اجاره خونه ... لباس وکیف و .....اسرافه ..منم شروع کردم باهاش بیرون میرفتم براش لباس میخریدم ی کم از اون حالت هپلی درش اوردم بعد برای خودمم ی چیزی میخریدم .. خانوادشم حرص میخوردن!!!!!!!!!!!! باور کن این پروسه 3 سال طول کشید .. از اولشم گفتم من ماهی 50 تومن میخام مثل حقوق کم بود ولی با خند ه ومسخره بازی قبول کرد منم 3و4 ماه بعدش با پول تو جیبیم براش ی هدیه خریدمو....خلاصه الان با پس اندازام آخرسال ی چیزی مثلا طلا یا.... میخرم..
زان یار دلنوازم شکریست با شکایت.......امام حسین خسته شدم. هشت ساله منتظرم...
اره و اقعا
منم از همین ناراحتم
چون تو خونوتده خودمون بابا و مامانم از این حرفا باهم نداشتن صاف و صادق بودن
ولی تو خونواده شوهرم تا دلت بخواد از این قایم موشک بازیهاست
متاسفانه شوهر بی عقل من نفهمید من مثل خواهراش نیستم منم مجبورم از این به بعد باهاش مثل خودشون باشم
وای که چقدر از این اخساس بدم میاد
2706