2737
2739
گربه_چکمه_پوش@

قطع دسترسی شده

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی هارلی این فحشارو داده بود؟

هارلی چه چیزایی تو این مایه توی خصوصی موقع دردو دل بدون اینکه از غلاغ اسم ببره گفت. ولی گربه متوجه شد منظور هارلی، غلاغه و وقتی به غلاغ گفت، غلاغ هم توی خصوصی هارلی رو مستفیض کرد بعد هم که چتا رو شد و موضوع علنی شد دیگه هرسه از خجالت هم دراومدن . 

2728
هارلی چه چیزایی تو این مایه توی خصوصی موقع دردو دل بدون اینکه از غلاغ اسم ببره گفت. ولی گربه متوجه ش ...

عفک نمیکردم هارلی انقد بچه باشه واسه اینکه یکی ازش طرفداری نکرده ناراحت شه بعد بره دردودل کنه و ...

خداییش اینجا باورشون شده ها خیلی خودشونو بقیه و اینجارو جدی گرفتن

عفک نمیکردم هارلی انقد بچه باشه واسه اینکه یکی ازش طرفداری نکرده ناراحت شه بعد بره دردودل کنه و ... ...

هارلی خودش گفت قبل از اینکه با گربه دردودل کنم، چندبار( اشتباه نکنم سه بار) توی خصوصی با غلاغ صحبت کرده بود و ازش پرسیده بود آیا واقعا با من دوستی یانه؟! اگه نیستی بگو که دوستیمونو کات کنیم. غلاغ هم گفته بود نه من باهات دوستم گفت پس چرا ازم دفاع نکردی و از این حرفا اونم بهانه آورده.

واقعا واسه منم عجیبه چرا بعضی ها اینجا رو اینقدر جدی میگیرن و دنبال دوست پیدا کردن هستن. والا دوستای واقعی بعد از سالها شناختی که ازشون داری تو زرد از آب در میان وای به حال اینجا که مجازیه😒

2738
هارلی خودش گفت قبل از اینکه با گربه دردودل کنم، چندبار( اشتباه نکنم سه بار) توی خصوصی با غلاغ صحبت ک ...

بعد حتما ام انتظار دفاع دارن مگه جنگه؟من از مامانمم انتظار ندارم ازم دفاع کنه شاید ی وقتایی واقعا حق با من نیس😂😁

میدونم که میتونم😁💪
هارلی خودش گفت قبل از اینکه با گربه دردودل کنم، چندبار( اشتباه نکنم سه بار) توی خصوصی با غلاغ صحبت ک ...

دقیقا.حتی فامیلو خونواده ام که باهاش بزرگ میشی همینن و ممکنه تو زرد در بیان اونوقت اینا از ی اکانت کاربری که معلوم نیست کی پشتشه چه توقعاتی دارن!