2703
2553
عنوان

مادرشوهر و پدرشوهرمو چطور راضي كنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 90 پست
ميتوني پس دركم كني  ببين واقعا اقوام ما اگه فقط از نظر مالي پايين بودن من ناراحت نبودم بخدا كا ...

شرایط سختیه نه میشه عروسی نگرفت به خاطر دل خودت و خانواده شوهرت نه میشه فامیلا رو در نطر نگرفت کاش تو یک شهر نبودید یا میتونستید عروسی جایی دیگه بگیرید فامیل خودتو کلا دعوت نمیکردی بهانه داشتی  

عزیزم خداییش ظاهر آدما برای قضاوت معیار منصفانه ای نیس؟،فاملات اگه خلافکار و معتاد و قاچاق چی بود یچ ...

كاش فقط دك و پز نداشتن مشكل من اين نيست واقعا نه ك خلافكار باشن اما معتاد توشون هست عرقخور هست بي فرهنگ هست مثلا من يه عمو دارم ك كارگره من دستشم ميبوسم و با سربلندي معرفيش ميكنم اما پسرش عرقخوره يا  اون عموم معتاده يا خيلي چيزاي ديگه ك دلم نميخواد بيانشون كنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

كاش فقط دك و پز نداشتن مشكل من اين نيست واقعا نه ك خلافكار باشن اما معتاد توشون هست عرقخور هست بي فر ...

آخی عزیزم،ولی گلم با این چیزا خانواده شوهرت بیشتر شک میکنن حتما چیزی هست؛زیادی پافشاری نکن رو حرفت؛یه شبه بالاخره تمام میشه میره

خدایا بابت همچی شکرت
2456
خوس بحالت ك راضي شدن نگيرين

اونا از خداشون بود 

۶ماه عقد بود دقیق عین ۶ ماه داشتن مخ منو میزدن که عروسی نگیرم

آخرشم گفتن وای چه عروس عاقلی داریم ما , 

خودشون که نمیخواستن خرج کنن همش باشوهرم بود

ولی بازم زورشون میامد... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
ولا من عقل الان داشتم پول عروسی ورمیداشتم میرفتم ترکیه لباس عروس میپوشیدم دوتایی کنار دریا یه کلیپ ا ...

والا عزيزم من حاضرم كليپم نسازم لباسم نپوشم عكسم نگيرم سرويس طلا هم نخرن فقط بزارن ما بي سرو صدا بريم سر زندگيمون 

2714
والا عزيزم من حاضرم كليپم نسازم لباسم نپوشم عكسم نگيرم سرويس طلا هم نخرن فقط بزارن ما بي سرو صدا بري ...

اخه این مدلی هم عروسی گرفتی برای دل خانواده سوهرت اگه وضعشونم خوبه میتونن همراهت بیان هم از دست دعوت کردن فامیل راحت میشی هم یه ماه عسل لاکچری رفتی بیاد ماندنی ولا روش فکر کن ایده بدی نیست ها

من همچین عروسی رفتم 

چرا انقد میپیچونی؟چاره ای نداری باید مارو دعوت کنی. ماشیناشم با ما قول میدیم زیر ام وی ام 315 و اوان ...

چشم قدمتون رو چشم 

فعلا ك خودم كلي نذر و نياز كردم ك راضي شن 

بخدا تمام فكر و ذهنم بهم ريخته همسرمم اونقدي ك بايد اصرار نميكنه دلش ميسوزه واسشون من بخاطر يه مسائل ...

نگیری خودت پشیمون میشی

یه عروسی خیلی مختصر با غذای ساده و مهمون های درجه ۱ بگیر

آرایشگاه ساده برو خیلی خرج نکن براش 

ماشین هم خودتون تزیین کنین و عکس هم تازه میتونی دوربین بدی اشنا ازت بگیره

اونا از خداشون بود  ۶ماه عقد بود دقیق عین ۶ ماه داشتن مخ منو میزدن که عروسی نگیرم آخرشم گفتن ...

باز خوبه بهت ميگفتن عاقلي و قدر ميدونن 

اينا ك راضي نميشن ولي يه درصد هم ك بشن تا آخر عمر مادرشوهرم ميخاد با حسرت بگه نزاشتي من ب آرزوم برسم و ب دل ميگيره

نگیری خودت پشیمون میشی یه عروسی خیلی مختصر با غذای ساده و مهمون های درجه ۱ بگیر آرایشگاه ساده برو ...

عزيز دلم من مشكلم هزينه عروسي نيست مشكلمو تو كامنتا گفتم 

اخه این مدلی هم عروسی گرفتی برای دل خانواده سوهرت اگه وضعشونم خوبه میتونن همراهت بیان هم از دست دعوت ...

ب من بود ك خيلي هم خوبه 

اما اونا ميگن عروسي عزيزم 

فقططط عروسي كل فاميل بياد و ببينه و تا يه ماه تعريف كنه😂😂

دليل اصرارشونم دو چيزه اول آرزو دارن دوم هم فاميل حرف ميزنن فلاني واسه پسرش جشن نگرفت 

حق ميدم البته اونا هم دليلشون منطقيه

2706