2737
2734
عنوان

بارداری و تنهایی حتی بدون شوهر

464 بازدید | 23 پست

سلام من شوهرم بخاطر کارش تو بارداری ام که هفته ۱۱ هستم سه شبه رفته دوتا از شهرها برای کارش ، منم خانواده خودم و شوهرم شهرستانن، موندم تنها و کارم شده گریه که چرا شوهرم به فکرم نیست و... آخه کلا تو خونه هم که باشه هیچوقت کمکم نمیکنه، حتی خودم خرید خونه میکنم، به نظرتون حق دارم یا اینا فکرا الکیه و افسردگی بارداریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه اولته 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

عزیزم حق داری.باید یا شما رو میبرد پیش خدنوادت یا یکی رو میذاشت پیشتون.زبونم لال اتفاقی براتون‌بیفته کی میخواد بفهمه؟انشاالله به حق عزیز زهرا به سلامت بارتو زمین بزاری عزیزم واسه آرامشت صلوات فرستادم

عزیرم خب میگی به خاطر کار رفته نرفته که خوش گذرانی اینا همش حساسیت های بارداری منم تجربه کردم 

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
عزیزم کاری که میکنه فقط بخاطر شماست... الان زندگیا سخت شده. شمام تنهایی سختته واسه همین ناراحتی

نمیدونم والا گاهی خودمم همین فکرو میکنم که اونم کار داره و هروقت خونه است خسته است

حق که داری ولی خودت مطمئنن انقدر قوی هستی کا از پس کارات برمیایی منم چندماه زانوم رباطش اسیب دیده افتادم توخونه با عصا کارامو میکردم نه شوهرم نه هیچ کس دیگه یه استکانم واسم نشستن میگم بازم خداروشکر ازپس کارام برمیام

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

عزیزم ی ذره ش به خاطر بارداری و تغییر هورموناس...ی ذرش به خاطر رفتار خودت...از اول نباید خرید خونه رو خودت انجام میدادی...واگذار میکردی به همسرت...الانم که برای تفریح نرفته واسه کاره مطمئن باش به فکرته ولی به روش و شیوه ی خودش...وقتایی که تو خونس سعی کن تو بری سمتش

عزیزم ی ذره ش به خاطر بارداری و تغییر هورموناس...ی ذرش به خاطر رفتار خودت...از اول نباید خرید خونه ر ...

خودم‌میدونم بعد عادتش دادم، الان چه کنم؟ آخه صبح‌میره شب میاد و تره بتر همیشه روزا بازه و خریدو داده برا من

2706