2733
2734
عنوان

دورهمی کنکوریهای تجربی ۹۸ نظام قدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 9979 بازدید | 931 پست

سلام عزیزم. والا من ۱۴۰۰را نمیدونم ولی احتمالا نظام جدید باشه.

و کتابامم همینایی ک مرسومه والا عین لاک پشت میخونم چون پایه ام ضعیفه . روزانه قبول شدی؟؟ اگر میتونی یه ترم مرخصی بگیر بشین روزی ۸الی ۱۰ساعت بخون. اگر روزانه نباشی میتونی کنکور بدی

برا زبان چی بخونم تو این زمان باقی مونده بتونم ۵تا سوال جواب بدم

من کلا از زبان متنفرم یچیزی پیشنهادبدین ک خسته کننده نباشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا زبان چی بخونم تو این زمان باقی مونده بتونم ۵تا سوال جواب بدم من کلا از زبان متنفرم یچیزی پیشنها ...

لغت و گرامر بخون . ۱۰تا۱۲ سوال اول رو میتونی جواب بدی .اخه زبان یه چیز پراکندست مثل مثلا دینی نیست ک بگی این درس ۲سوال داره مثلا میشه ۸درصد.

باید لغت و مترادف یا متضادشو بلد باشی. گرامرهم ک یه چندتا تست بزنی دستت میاد

لغت و گرامر بخون . ۱۰تا۱۲ سوال اول رو میتونی جواب بدی .اخه زبان یه چیز پراکندست مثل مثلا دینی نیست ک ...

بنظرت چه کتابی برا لغت بخونم بهتره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731
بنظرت چه کتابی برا لغت بخونم بهتره

والا اگر بخوای مطمئن بشی ک میتونی اون تستارو حتما بزنی باید کتابی باشه ک مترادف و متضاد رو بگه بهت ، ک کتاب شهاب اناری نبتکران هم مترادف و متضاد دارا هم مثال اورده واسه فهم بیشتر ، از امروز روزی ۲۰تا۳۰ لغت بخون، ولی ببین گرامر نسبت ب لغت حجمش کمتره کمتر وقت میبره اونم از چندتا گرامر مهم یه چندتا تست بزنی حیفه از دست بدی

بچه ها من خیلی دوس دارم کنکور بدم اما میترسم میگم نکنه برام سخت باشه نتونم بخونم  من کنکور 94 ...

عزیزم میشه لطفا درصدای بقیه ی درسات رو هم بگی؟ و اینکه رتبت چند شد سال 94؟

کنکور 94 کنکور سختی بوده 

تو پایت خیلی خوبه بخونی قبولی

2738
2706