2726
عنوان

دورهمی کنکوریهای تجربی ۹۸ نظام قدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 9979 بازدید | 931 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارهً من بيست سالمه٠ تجربي ، ارهً مشاورم يه سري از درسامو جلوتر از قلمچي پيش ميبره يه سريو عقب تر٠ خي ...

عزیزم من کرجم آزمون ها و کلاس های قلم چی میرم اما آزمون های نظام قدیم خیلی سری داره پیش میره جوری که کلاس ها بهش نمیرسه همه این ایراد از برنامه راهبردی نظام قدیم قلم چی گرفتن اعتماد به نفس داشته باش و سعی کن خیلی خودت درگیر قلم چی نکنی هم سطحش از کنکور بالاخره هم خیلی داره جلو پیش میره 

عزیزم من کرجم آزمون ها و کلاس های قلم چی میرم اما آزمون های نظام قدیم خیلی سری داره پیش میره جوری که ...

بچه ها چون من هم پشتیبان دارم هم مشاور اطلاعاتم درمورد منابع و بقیه چیزهای کنکور کامله اگه چیزی خواستی بگیرید قبلش بپرسید بگم بهتون 

2728
بچه ها چون من هم پشتیبان دارم هم مشاور اطلاعاتم درمورد منابع و بقیه چیزهای کنکور کامله اگه چیزی خواس ...

مثلا کتاب های قلم چی اصلا به درد نمیخورن اما ۳۰ سال کنکور فیزیک حتما بگیرید چون یه سری سوال ها عینا تکرار میشن 

عزیزم من کرجم آزمون ها و کلاس های قلم چی میرم اما آزمون های نظام قدیم خیلی سری داره پیش میره جوری که ...

ارهً واقعا، من مشكل درسي ندارم اما مشكلم تو تست زدن و مديريت زمان و ايناس، تست خ كم زدم٠

مرا عهديست با جانان♥️🦄
2706