1735
1707
عنوان

دورهمی کنکوریهای تجربی ۹۸ نظام قدیم

9913 بازدید | 932 پست

بچه ها اینجا دورهمی و دلگرمی ماست قراره به هم کمک کنیم تا کنکور ۹۸، البته ک بخاطر کنکور باید دور اینجا رو خط کشید پس همیشه نیستیم فقط وقتهایی ک نیاز ب کمک و راهنمایی دوستامون داریم . ان شالله سال بعد هممون رشته هایی ک مدنظرمونه قبول شیم الهی آمین .

🧚‍♀️

حالا کنکوریا دستا بالا ببینم کیا۹۸ کنکور دارن

گرچه آب رفته بازآید به رود، ماهی بیچاره اما مُرده بود.

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
شماهم کنکوری هستی؟؟ داری میخونی؟ با قلمچی پیش میری؟

ارهً من بيست سالمه٠ تجربي ، ارهً مشاورم يه سري از درسامو جلوتر از قلمچي پيش ميبره يه سريو عقب تر٠ خيلي نگرانم اصن

مرا عهديست با جانان♥️🦄
ارهً من بيست سالمه٠ تجربي ، ارهً مشاورم يه سري از درسامو جلوتر از قلمچي پيش ميبره يه سريو عقب تر٠ خي ...

بهش اعتماد کن ، اینجوری سردرگم‌میشه بازدهت کم‌میشه

گرچه آب رفته بازآید به رود، ماهی بیچاره اما مُرده بود.
1761
1759
ارهً من بيست سالمه٠ تجربي ، ارهً مشاورم يه سري از درسامو جلوتر از قلمچي پيش ميبره يه سريو عقب تر٠ خي ...

عزیزم من کرجم آزمون ها و کلاس های قلم چی میرم اما آزمون های نظام قدیم خیلی سری داره پیش میره جوری که کلاس ها بهش نمیرسه همه این ایراد از برنامه راهبردی نظام قدیم قلم چی گرفتن اعتماد به نفس داشته باش و سعی کن خیلی خودت درگیر قلم چی نکنی هم سطحش از کنکور بالاخره هم خیلی داره جلو پیش میره 

عزیزم من کرجم آزمون ها و کلاس های قلم چی میرم اما آزمون های نظام قدیم خیلی سری داره پیش میره جوری که ...

بچه ها چون من هم پشتیبان دارم هم مشاور اطلاعاتم درمورد منابع و بقیه چیزهای کنکور کامله اگه چیزی خواستی بگیرید قبلش بپرسید بگم بهتون 

بچه ها چون من هم پشتیبان دارم هم مشاور اطلاعاتم درمورد منابع و بقیه چیزهای کنکور کامله اگه چیزی خواس ...

مثلا کتاب های قلم چی اصلا به درد نمیخورن اما ۳۰ سال کنکور فیزیک حتما بگیرید چون یه سری سوال ها عینا تکرار میشن 

1651