1147
44
عنوان

دورهمی کنکوریهای تجربی ۹۸ نظام قدیم

8933 بازدید | 905 پست

بچه ها اینجا دورهمی و دلگرمی ماست قراره به هم کمک کنیم تا کنکور ۹۸، البته ک بخاطر کنکور باید دور اینجا رو خط کشید پس همیشه نیستیم فقط وقتهایی ک نیاز ب کمک و راهنمایی دوستامون داریم . ان شالله سال بعد هممون رشته هایی ک مدنظرمونه قبول شیم الهی آمین .

🧚‍♀️

حالا کنکوریا دستا بالا ببینم کیا۹۸ کنکور دارن

دورهمی کنکوریهای ۹۸، از اون طرف آینده شد از آن کیا، ما نشستیم به دوخت و دوز پارگی ها، مخلص واقعی جاشو داد به ناخالصی‌ ها

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

شماهم کنکوری هستی؟؟ داری میخونی؟ با قلمچی پیش میری؟

دورهمی کنکوریهای ۹۸، از اون طرف آینده شد از آن کیا، ما نشستیم به دوخت و دوز پارگی ها، مخلص واقعی جاشو داد به ناخالصی‌ ها
شماهم کنکوری هستی؟؟ داری میخونی؟ با قلمچی پیش میری؟

ارهً من بيست سالمه٠ تجربي ، ارهً مشاورم يه سري از درسامو جلوتر از قلمچي پيش ميبره يه سريو عقب تر٠ خيلي نگرانم اصن

مرا عهديست با جانان♥️🦄
ارهً من بيست سالمه٠ تجربي ، ارهً مشاورم يه سري از درسامو جلوتر از قلمچي پيش ميبره يه سريو عقب تر٠ خي ...

بهش اعتماد کن ، اینجوری سردرگم‌میشه بازدهت کم‌میشه

1189

من خودم لیسانس دارم سنمم بالای۲۵هست . هدفمم فیزیو هست ان شالله هفته آتی منابع رو تهیه کنم شروع میکنم

1167
ارهً من بيست سالمه٠ تجربي ، ارهً مشاورم يه سري از درسامو جلوتر از قلمچي پيش ميبره يه سريو عقب تر٠ خي ...

عزیزم من کرجم آزمون ها و کلاس های قلم چی میرم اما آزمون های نظام قدیم خیلی سری داره پیش میره جوری که کلاس ها بهش نمیرسه همه این ایراد از برنامه راهبردی نظام قدیم قلم چی گرفتن اعتماد به نفس داشته باش و سعی کن خیلی خودت درگیر قلم چی نکنی هم سطحش از کنکور بالاخره هم خیلی داره جلو پیش میره 

عزیزم من کرجم آزمون ها و کلاس های قلم چی میرم اما آزمون های نظام قدیم خیلی سری داره پیش میره جوری که ...

بچه ها چون من هم پشتیبان دارم هم مشاور اطلاعاتم درمورد منابع و بقیه چیزهای کنکور کامله اگه چیزی خواستی بگیرید قبلش بپرسید بگم بهتون 

بچه ها چون من هم پشتیبان دارم هم مشاور اطلاعاتم درمورد منابع و بقیه چیزهای کنکور کامله اگه چیزی خواس ...

مثلا کتاب های قلم چی اصلا به درد نمیخورن اما ۳۰ سال کنکور فیزیک حتما بگیرید چون یه سری سوال ها عینا تکرار میشن 

835