2733
2734
عنوان

فرق بچه اولی با بچه آخری 😊شما کدومشی

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 91 پست
من اولیم

بهت سخت نمیگرفتن 😯

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

شوهر من آخریه افتضاحههههههه ازبس بچه ننس با31سال سن لباس زیرشوننش انتخاب میکنه،روزی دوبار باید مامانشو ببینه،روزای تعطیل هم نصف روز رو باید در کنار مامانش باشه،فقط تنها تفاوتش با نوزاد شیر نخوردن از مامانشه و اینکه تو دستشویی رفتن مامانش پوشکش نمیکنه،تو کوچکترین تصمیمات باید اول با مامانش مشورت کنه،من بچه اول و نوه ی اولم،مقتدر و مردونه بزرگ شدم و به هیچ کسی وابسته نیستم مستقل و قاطعم تو تصمیماتم و برای جلب توجه به هیچکس بها نمیدم و مغرورم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اولیم😊

ایوانکا دختر ترامپ تو خاطراتش از سفر به عربستان گفته سعودیا با یک خنده من، حاضر به هر کاری بودند                         خاطرات موگیرینی از دیدار با نمایندگان مجلس ما منتشر نشه صلوات
نکنه نسل سوخته شصتی هستی 😆

نچ نسل بلاتکلیف هفتادیم😆

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من آخریم الان که اینو خوندم اشکم در اومد دلم برا مانم یطوری شد خدایا همیشه سایه پدر ومادرم ن بالا سر ...

عزییییییزم😢 منم خیلی از این متن خوووشم اومد .تن پدر مادرا سالم باشه الهی سایشون هم رو سر بچه ها و نوه هاشون

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2738
نچ نسل بلاتکلیف هفتادیم😆

اونوق هشتادیا چه جور نسلی ان😥هر نسل یه اسمی داره 😂

اونوق هشتادیا چه جور نسلی ان😥هر نسل یه اسمی داره 😂

گودزیلا ان😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
بهت سخت نمیگرفتن 😯

اره الانم روم حساسترن با اینکه ازدواج کردم و باردارم ولی از داداشم که مجرده بیشتر چکم میکنن و هوامو دارن😂گیر دادن درس بخون خوندم برو سرکار رفتم ارزو داشتن معلم باشم توی شغل خودم شروع به تدریس کردم الانم دلشون نوه خواسته و منم استراحت مطلقم مث پروانه دورم میچرخن تا اولین نوه سالم دنیا بیاد

بچه اول بودن هم خوبه هم بد

منم اولیم😊

وقتی مجرد بودم خیلی وابسته و اعتماد به نفس پایینی داشتم درحالی که خواهر کوچیکترم از من مستقل تر بود برای همین اصلا دوس ندارم پسرم مثل من باشه

ایوانکا دختر ترامپ تو خاطراتش از سفر به عربستان گفته سعودیا با یک خنده من، حاضر به هر کاری بودند                         خاطرات موگیرینی از دیدار با نمایندگان مجلس ما منتشر نشه صلوات
یکی ب آخری.اخری خون ب جیگرمون کرده

خخخخخ منم مثل تو و اینکه اخری خیلی اذیتمون کرده و میکنه خدا همهشونو هدایت کنه 

2706