2410
2553

🔴فرق بچه های اول و آخر می دانی در چیست؟

در اینکه فرزند اولت را کامل میخواهی. دوست داری زودتر بزرگ شود

میخواهد مستقل باشد همه آرزوهایت را سرش در میاوری به غایت ،کمال را در او میجویی و در بازی چه کسی فرزندش را بیشتر "لوس میکند، خوشتیپ می کند، لاکچری بار می آورد، کلاس های آموزشی می فرستد و..." اولش می کنی.

او جدی جدی سعی می کند در جمع کلمات زبان را خوب ادا کند.

او جدی جدی سعی می کند لاکچری باشد.

و او جدی جدی درس می خواند و جدی جدی در جمع همسالانش میخواهد اول باشدو در نهایت آدم کمالگرا و خاصی بار می آید.

ولی بچه  آخر را دوست داری فریز کنی که بزرگ نشود.

چون دیگر فسقلی در خانه نداری که بدوئد اینور آنور و با لحن بچگانه غلط غلوط حرف بزند و فندق صدایش کنی.  تازه میفهمی آنقدرها هم نباید سخت بگیری می گذرد و او هرچه لازم باشد از تو می آموزد دلت می خواهد بیشتر لذت ببرد و اصلا برایت مهم هم نیست وقتی بچه اول فلانی ده تا شعر انگلیسی میخواند و بچه تو  دوتا شعر فارسی بلد است.  اصلا برایت مهم نیست یک ماه دیرتر راه افتاده یا از دو سالش گذشته و هنوز روان حرف نمی زند، چون میدانی همه این اتفاقات بالاخره میافتد و اینها نشانه هوشش نیست و این می شود که بچه های آخر خیلی راحت تر از اولیها بزرگ می شوند.

شوخی شوخی درس می خوانند، جدی جدی حامی می طلبند و شوخی شوخی به خواسته هایشان می رسند و اتفاقا موفق هم می شوند.

#راضیه_آهنگر

من یکی به اخریم 😆

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

من آخریم ولی ب هیچ عنوان لوسم نکردن برا ما برعکسه خخخخ

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

منم اخریم😊😊

برای شناختن ﺁدم هاﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﻠﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ،ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ،ﺫﺍﺕ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍﺑﻪ ﺗﻮ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪﻭ ﺗﻮ ﻣﯿﺮﻧﺠﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﻭ ﻗﻀﺎﻭﺗﻬﺎﯼ ﻋﺠﻮﻻﻧﻪ ﯼ ﺯﻭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻣﺖ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪﻧﺖ ﺍﺯ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺯﻣﯿﻨﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻧﺪ , ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﺷﻨﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻗﺎﺿﯽ است..🍀‹ الهی اون دلخوشی که منتظرشی،وقتش همین روزا باشه...›••💛••

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من آخریم ولی ب هیچ عنوان لوسم نکردن برا ما برعکسه خخخخ

نکنه نسل سوخته شصتی هستی 😆

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2714
اخریم😊

همونی که تو تربیتت سختگیری نکردن 😊

من آخریم الان که اینو خوندم اشکم در اومد دلم برا مانم یطوری شد خدایا همیشه سایه پدر ومادرم ن بالا سرمون باشه تا لوس بشیم براشون 

خدایا بخاطر همه چی هزاران بار شکرت شکرت شکرت الهم صل علی محمد و آل محمد 💗
واقعا این راسته این درس خوندن های بچه اخری هاااااا مامانا واسه بچه اولیا اینقدر سخت گیرن واسه درس خو ...

واقعا همینطوووره طفلک اولیا همه چی روشون امتحان میشه

2706