2737
2734
عنوان

دختر خواهرشوهرم تو مخمه 😤😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 2961 بازدید | 94 پست
@arta68     آبوبریز اونجایی که میسوزه فضول😂 اگه با کتک زدن بچه خوب تربیت میشد که الان ...

تا از شوهرت کتک نخوردیو خونه رو ازت پس نگرفته برو😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

و خداوند سر را افرید که در زندگی خودتان باشد نه در کامنت دیگران
پیف پیف بو گند مونا بوگندو کل سایتو برداشت.🤣🤣🤣🤣عوق

توهم برو درحسرت بچه باش که بدنیا بیاد تا بزنیش😂

بازم من یه اسم دارم رو پروفایلم تو بی هویت چی؟؟کاش نسلتون از رو زمین کنده بشه ..زنم انقدر وقیح؟؟انقدربی حیا

طفلک شوهرت..بالات چاله میدون داره زندگی میکنه نه زن..

دیگه جوابتو نمیدم فقط برات دعا میکنم که البته امیدیم به دعا نیست

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توهم برو درحسرت بچه باش که بدنیا بیاد تا بزنیش😂 بازم من یه اسم دارم رو پروفایلم تو بی هویت چی؟؟کاش ...

داهاتیه بدبخت تا کور بشه چشمت من یه بچه دارم برا بچه دوم دارم اقدام میکنم اسکل. منم برات دعا میکنم انقد عقده ای نباشی بیای تو مجازی بگی خونه به نامم زد😂😂😂بیچاره خونه بابات گشنه بودی حق داری عزیزم. اخی بخدا دلم برات سوخت. عیب نداره حداقل خونه شوهر به نون نوا رسیدی😁😁😁

توهم برو درحسرت بچه باش که بدنیا بیاد تا بزنیش😂 بازم من یه اسم دارم رو پروفایلم تو بی هویت چی؟؟کاش ...

چاک دهنتم ببندی گاهی بد نیست افرین ازین به بعد گه خوری نکن تا نپرن بهت. همون تاپیک های عقده ایای خودتو بزن 😁😁😁😁

2731
داهاتیه بدبخت تا کور بشه چشمت من یه بچه دارم برا بچه دوم دارم اقدام میکنم اسکل. منم برات دعا میکنم ا ...

گفتم دیگه آبو بریز اونجا که میسووووزه

نه مثل تو بیام بگم حین رابطه باشوهرم چی به ذهنم میاد خوووبه؟؟؟ارزش بحثم نداری آخه. آررره باور کردم بعید میدونم  خدا کثافتی مثل تورو لایق مادرشدن بدونه.زنم انقدر بد دهت.دهن نیست که آشغالدونیه باز که میکنی فقط کثافت ازش بیرون میریزه..برو برو حیف منه باتو بحث بکنم.برو بچه هاتو بزن تا مثل خودت بشن یه عقده ای هرزه دهن

گفتم دیگه آبو بریز اونجا که میسووووزه نه مثل تو بیام بگم حین رابطه باشوهرم چی به ذهنم میاد خوووبه؟؟ ...

کثافت جد و ابادته اشغال .کثافط سر تا پاته بدبخت . حیوون. تو جای خدا نشین اشغال. بو گندت خفمون کرد حالام هری. فقط گه کمتر بخور چاق نشی افرین

گفتم دیگه آبو بریز اونجا که میسووووزه نه مثل تو بیام بگم حین رابطه باشوهرم چی به ذهنم میاد خوووبه؟؟ ...

شوهرت حق داره زیر مشت و لگد میگیرتت. بس که گه خوری.

2738
شوهرت حق داره زیر مشت و لگد میگیرتت. بس که گه خوری.

توهمم که داری از تو نت بو حس میکنییی؟😂😂این بوی من نیست بوی دماغ سوختته عززییییزززم

فقط خدا به داد شوهرت وبچت برسه زن انقدر هرزه دهنن؟؟؟

بخدا حق داری در ماه چندبار کتک میخوری انقد عقده ای شدی . حالا لازم نیس هربار کتک میخوری بیای تاپیک بزنی بخداااااا که لازم نیست. هرکی خرشو فروخته یه اندروید خریده میاد شورتشم میزاره مجازی

کثافت جد و ابادته اشغال .کثافط سر تا پاته بدبخت . حیوون. تو جای خدا نشین اشغال. بو گندت خفمون کرد حا ...

کثافت تویی که فقط از دهنت کثافت وفحش میباره.اینهمه فحش دادی حتی یه فحشم ندادم میدونی این چیو نشون میده؟؟تربیت خانوادگیمو

حرف زدن توهم تربیت خانوادگیتو نشون میده..چه مادری داشتی واقعا‌...

توهمم که داری از تو نت بو حس میکنییی؟😂😂این بوی من نیست بوی دماغ سوختته عززییییزززم

نه بوی گند تو هست از تبریز تا تهران داره میاد😂😂😂😂پاشو بشوز خودتو. مطمنم ازونا هستی که بو گند میدی😂😂😂😂

بخدا حق داری در ماه چندبار کتک میخوری انقد عقده ای شدی . حالا لازم نیس هربار کتک میخوری بیای تاپیک ب ...

میگن که زنو شوهر دعوا کنن ابلهان باور کنن.توبرو یه فکری به حال شوهر دهن لقت بکن که حتی نمیتونی از ترسش یه دکترم بریی😂😂

کثافت تویی که فقط از دهنت کثافت وفحش میباره.اینهمه فحش دادی حتی یه فحشم ندادم میدونی این چیو نشون می ...

گه مادر منو نخور افرین. از خانواده هرزه و عقده ایه خودت صحبت کن تو نجس رو پس انداختن

دست شوهرت طلااااااااا

نه بوی گند تو هست از تبریز تا تهران داره میاد😂😂😂😂پاشو بشوز خودتو. مطمنم ازونا هستی که بو گند مید ...

نه عزیزم تو پاشک برو داروهاتو بخور توهمت برطرف میشه دیگه از نت بو حس نمیکنی🤣🤣

2706