2410
2553
عنوان

بی بی چک+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1837 بازدید | 50 پست
منم یه سقط داشتم یه بارداری شیمیایی ماه قبل .برا همین عجولم .ولی خب به نظر خودم بیخودی بی بی هاله نم ...

عزیزم اگه خشک بندازه معتبرنیس میگم من یکسال درگیر بی بی چک بودم 

ولی انشاا.. از شما مثبته به برکت این.ماه عزیز خدا یه نی نی سالم و تپلی میخاد بهت بده استرس نداشته باش بسپار به خدا خودش به وقتش بهترینو بهت میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم الان پنج ماهمه😂😂 دیر تایپمو دیدی اجی جونی

وااااي😂😂😂

خب بسلامتي 😘😘

حالا مصرف متفورمين رو ادامه دادي يا نه؟ 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
وااااي😂😂😂 خب بسلامتي 😘😘 حالا مصرف متفورمين رو ادامه دادي يا نه؟ 

نه قط کردم چون به زور میخوردم فشارمو مینداخت دیگه سریع رفتم دکتر و دوباره ازمایش بتا تکرار کردم خداروشکر سالم بود بارداریم و دکترمم یه سری دارو جدید داد که جا بچه سفت بشه دیگه متفورمین نداد

2456
نه قط کردم چون به زور میخوردم فشارمو مینداخت دیگه سریع رفتم دکتر و دوباره ازمایش بتا تکرار کردم خدار ...

آهان خدا رو شكر، انشااله باقي دوره رو هم به سلامتي و راحتي بگذروني مرسي عزيزم 🌻

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
عزیزم اگه خشک بندازه معتبرنیس میگم من یکسال درگیر بی بی چک بودم  ولی انشاا.. از شما مثبته به ب ...

منم نمیگم مثبته کلا میگم بی دلیل نیس.من هودم ماه قبل ده تا بی بی هاله دار داستم که به بارداری شیمیایی ختم شد و بتا بالا نیومد