2737
2734
عنوان

آخرین رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 5218 بازدید | 128 پست
مگه میشه مگه داریم شوهرت چطور تحمل کرده ؟؟؟

به خواست همسرم بود اصلا راضی نمیشد همش میگفت بچه گناه داره شاید متوجه بشه و اینکه از جنین تو شکمم خجالت میکشید که بخواد رابطه ای باشه

😂😂😂 شوهرمن که بهش میگم بیامثلا ضدجوش بزن روی بازوم که جوش زده میگه نه به بچم فشارمیاد😐😐😐هرچیم ...

کپی برابر اصل شوهرم.خم میشم یه چیزی بردارم داد میزنه چرا خم شدی به دخترم فشار میاد.میام یه کاری کنم نه دخترم اذیت میشه.کم مونده میخوام برم دسشویی بگه بشین خودم میرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به خواست همسرم بود اصلا راضی نمیشد همش میگفت بچه گناه داره شاید متوجه بشه و اینکه از جنین تو شکمم خج ...

شوهر منم ازین مزخرفات میبافه که بچه میفهمه و فلان.هرچی میگم خونرسانی بهش بیشتر میشه اون کیف میکنه حالیش نمیشه

2731

تعجب نداره منم کل نه ماه به اضافه سه ماه بعد زایمان رابطه نداشتممجموعا یکسال چون قبلا سقط داشتم ممنوع بود ولی به روشهای دیگه شوهرم را ارضا میکردم

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

والا من که همش فکر میکردم دهانه رحم تو ماه آخر یواش یواش بازمیشه وتا روزآخر میرسه به ده تا وبچه به دنیا میاد وقتی میرفتم پیش دکترم تو ماه اخر اتاق که واسه وزن و اندازه شکم میرفتم بهش گفتم رحمم بازشده؟؟؟  گفت الان که باز نمیشه موقع زایمانت بازمیشه من هنوزم نمیفهمیدم چی میگه 

کپی برابر اصل شوهرم.خم میشم یه چیزی بردارم داد میزنه چرا خم شدی به دخترم فشار میاد.میام یه کاری کنم ...

😂😂😂

ولی خدایی حال میده 4ماهه هیچ کاری نکردم.همش استراحتم😂😂

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2738
2706