2733
2734

سلام همون که در مورد موو هست

از قصد تاپیک زدم که همه ببینن

من خودم خییلی تو نخ دلبری و این توصیه های زنانه رفتار کردن بودم همه هم  میگفتن تو خیلی سیاست داری ازدواج کنی شوهره قورتت میده

الان یکساله ازدواج کردم 

و تا یکماه پیشم اگه مرریضو داغونم بودم ولی هرررر روز هم ارایش صورت و موهام متنوع صورتمم خداروشکر قشنگه ولی میکاپ ساده رو همییشه دارم

خونم برررق میزدو غذامم سر وقت اماده

شوهرم پیام میداد قربونت برم من چند برابر بیشتر و با کلمات قشنگ تری جوابشو میدادم

توی خلوتمونم🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقد سایت امشب خلوته همه رفتن د در

اتفاقا خیییییلی شلوغه ک

میشه واسه خوب شدن مامانم صلوات بفرستید؟؟ک منم بتونم طعم مادر داشتن و بچشم😔واسه مادر شدن خودمم دعا کنید اخه من ۶ساله چشم انتظارم .
2738

بخشید استارتر این چیزایی ک گفتی اصلاا بد نیس ولی باور کن ب ما ارتباطی نداره ک همسرت چی میگه تو خلوتتون چیکار مبکنی فدات شم 

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   

یکم از خودت تعریف کن عزیزم ،چقد شکسته نفسی میکنی آخه😂

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2706