2737
2734
عنوان

توقع بیجا

247 بازدید | 11 پست

بچه ها مامانم مریضه عمل قلب داشته...کار شوهرم تهرانه دو‌روز قبل از عمل رفتیم خونه پدرم اینا مراقب خواهر مدرسه ایم باشم و شام و ناهار بپزم...عیادت مامانم هم رفتیم روز قبل عمل...شوهرم صبح روز عمل رفت تهران سرکار....جویای احوال مامانم از طریق من بود....حالا به گوشم رسیده که پدرم توقع داشته دامادش بهش زنگ بزنه و حال احوال کنه..فقط میخوام بدونم کار شوهر من خیلی بد بوده که به بابام زنگ نزده؟؟ از این مدل اتفاقا که میوفته توی زندگیم دلسرد میشم از شوهرم...اشتباهه کارم

شوهرت کار بدی انجام نداده چون احتمالا قبلش اونجا بودید دیگه به فکرش نرسیده زنگ بزنه از طریق تو ام جویای احوای بوده . تو خودت دوست داشتی باید میگفتی زنگ بزنه به پدرت . سر این چیزا دلسرد میشی😐

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا چرا دلسرد میشی، اولا که کار شوهرت بد نبوده چون از طریق تو جویای احوال مامانت شده دیگه فکرش نرسیده به پدر خانومش زنگ برنه ولی زنگ میزد بهتر بود. ولی اینکه زنگ نزده شاید بخاطر اینه که بلد نبیست، خودت بهش یادبده

تدبیر کند بنده و تقدیر نداند، تدبیر ب تقدیر خداوند نماند

این حرفها چیه دیگه که از خودتون احوال پرسیش کرده  بعد هم شما وقتی برات زنگمیزنه یا از طریق پیام بگو یه احوال پرسی از مامانم بکن یعنی یا به مامانت زنگ بزنه یا وقتی بهت زنگمیزنه گوشی رو بده مامانت بگو شوهرم میخواد احوال پرسیت کنه

2738

به همسرت یاد بده که بخاطر تو هم که شده  حتی مصنوعی بعضی رفتارهارو انجام بده یانده  میتونستی بهش اس بدی بگی یه  زنگ بزن بابام  خودم دلم میخاد زنگ بزنی  اگه گفت چیزی بهت گفتن بگو نه چیزی نگفتن خودم میگم  دلم میخاد  یه زنگ به مامانم یابابام بزنی 

ممنون دوستان

خواهش  ماخانوما خودمون باید بفکر خیلی ازمسائلی که ممکنه پیش بیاد باشیم وهمیشه جواب درآستین داشته باشیم راهکار بلد باشیم به مسائل که فکر کنی راهکارش هم میاد  من بعد ۱۲ سال ازدواج الان به خیلی حرفا ورفتارای خودم واطرافیان فکر میکنم اگه فلان مسئله برام پیش اومد  چه جوابی بهتره که نه طرف ناراحت بشه نه برامن مشکل بشه همیشه به هرمسئله هرچندکوچیک فکر کن براش یه جواب داشته باش