2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدابیامرزتش ولی ایناهم مثل بقیه چندصباح دیگر ازهم جدامیشدن!

حالا ماغم وغصه خودمون کمه بریم براایناهم گریه کنیم؟

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
خدابیامرزتش ولی ایناهم مثل بقیه چندصباح دیگر ازهم جدامیشدن! حالا ماغم وغصه خودمون کمه بریم براایناه ...

۲۱ ساله که ازدواج کرده بودن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
۲۱ ساله که ازدواج کرده بودن

ازاین جماعت هیچی بعید نیست.خیلی سخته ولی هرروز کلی ادم فوت میکنه.الان این ستا صرفا شده زیبابروفه و پیام صابری!

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
2738

یه تیکه از فیلم تشیع جنازش هست وقتی میبینم گریم میگیره  زیبابروفه خودشوانداخته روپیام صابری میگه پیام بعدازبیست سال گفتی برامن بچه بیار مگه توقول نداده بودی باشو جواب این زندگیو بده

خدایاخودت مراقب ادمهای خوب زندگیم باش❤❤❤