2726

اینو دوستم خانومبلا بهم یاد داد گفتم بهتون بگم شمام اذیت نشید 

خب قدم ها :

۱)میری گوگل پلی 

۲)میزنی adclear که اینشکلیه و اینو دانلود میکنی و نصب میکنی

۳)بعدش لرنامه رو باز کن و میری به این قسمت که خط گردالی مشکی کشیدم دورش 👇

۴) بعد به تربیب عکس پایینی اون قسمتا رو لمس میکنی تا فعال بشن 

۵) یه ماچ به من میدی و میری انجامش میدی مراحل بالا رو . برو ببینم چکار میکنی 😅😅😅😍😍😍

لطفا اگه کسی مشکل داشت همینو بهش معرفی کنید اونام بتونن راحت شن ایول ❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فایده نداره ضربدر و جای خالیش هست.

بازم خیللللی بهتر از هیچیه خیلی عصبیم میکرد میومد تو کیبردم 😖

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

سوگل جون حافظم پره نمیتونم برم گوگل پلی ☹😬

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

مررررسی عشقووول😍

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
مرسی واقعا 😐😅😅😅 فقط من گوشیم سامسونگ نیس میدونی؟؟ 😆😆😅😅😅😅

Addclear بزن اسم گوشیتم بزن متناسبش هست عشقم😅😅😅

بازم خیللللی بهتر از هیچیه خیلی عصبیم میکرد میومد تو کیبردم 😖

برف میباره 🤣🤣🤣

بریم ادم برف درست کنیم😋

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2706