2726
عنوان

یلدا 😍🍉

601 بازدید | 18 پست

چیکارا میکنین یلدا

چ ایده هایی دارین

کجا میرین

چی برنامه ریزی کردین

🤗🍉🌸

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اولین ایده ام اینه این تبلیغات مضخرف یلدا حدف بشه

حتی تایپکم؟😕

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
من با تبلیغ نی نی سایت از یلدا مانفر شدم بچه هام بیارم اسمشو نمیزارم یلدا چون یاده کاره نی نی سایت م ...

عع وا

فقط میدونم دوتا دسر یاد گرفتم ک بخودم قول دادم حتما درست کنم و میتونم 😀😀😀

آفرین درست کن

اندازه یه خط واسمون جا گداشته اخه

😂😂😂😂😂

منم باید یه چیزی درست کنم تا چشم جاری دراد

وای وای چ تصمیمی 😍🤗😂

بله من یه خانوم قوی در زمینه پز دادن هستم

ببخشید فضولی نباشه چطور از پارسال تا الان عضوید این قد پستاتون کمه؟

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2706