2726

خانم های باتجربه

به نظرتون این رابطه باید چقدر باشه؟

خواهرم مجرده و 5 سال از خودم کوچیکتره

17 سالشه

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلومه دیگه

مث رابطه با بقیه خانم ها

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2728

در حد رابطه با سایر مردان نامحرم

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
معلومه دیگه مث رابطه با بقیه خانم ها

تا اون حد سرد و خشك؟ منم از خواهرم كوچيكترم با شوهرش عين داداش و خواهر بوديم تو سر و كله هم ميزديم دعوا ميكرديم همو بغل ميكرديم الانم ازدواج كردم با همسرم رابطش خيلي خوبه

من کاربرى اول kimiajoonjooni2 هستم 😂

در حد سلام و علیک و تو مهمونی و اینام در حد خوش و بش معمولی (غیررر صمیمی )

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
خب شما اول بگو ببینم در چه حد هس رابطشون تا من بهت بگم ک خوبه یا بد 😐

بگو بخند دترن شوخی میکنن باهم 

ولی حرمت هست بد رفتار نمیکنن

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔

حتی مثل خواهر و برادر هم نیست

چون واقعا نامحرم هستن

مثل دوتا آدم نامحرم

و اگر واقعا ارتباطشون صمیمانه تره همین الان خیلی جدی جلوشو بگیر

دلیلی ندارد شوهرت زیاد منزل پدرت رفت و آمد کنه

خودت برو و بیا

2706