2410
2553
عنوان

چرا شوهرم اشتباهشو قبول نمیکنه؟

725 بازدید | 21 پست

منظورم این نیست بگه قبوله و عذرمیخوام میگم چرا یه چیزی رو ک میفهمه اشتباهه درستش نمیکنه

مثلا همیشه میاد به من میگه تو چرا اینو می خوری چرا اونو می خوری

صد بار بهش گفتم لقمه های منو نشمار بدم میاد

باز امشب برگشت گفت وای صبحانه کلوچه با شیر خوردی میدونی چقد کالری داره 

حالا خودش همیشه می خوره ها

من نباید بخورم

داشتم سفره میزاشتم همون موقع.خیلی ناراحت شدم گفتم اصلا شام نمیخورم باهات یعنی چی لقمه منو میشماری چیکار. داری چی خوردم چی نخوردم

تو محلمون باشگاه خوب نیس منم خیلی درس دارم ترم اخرم واسه همین  تو خونه ورزش می کنم برگشته امشب میگه اون ورزشت ب درد خودت می خوره خیلی بی برنامه ورزش می کنی😒 حالا فیلم از یوتیوب گرفتم با اون ورزش می کنما. نمیدونم ورزش با برنامه چیه دیگه از نظر ایشون. اصلا چرا واسه همه چیم نظر میده

اخرشم شام نخوردم برگشته میگه از امروز رفتارمو عوض می کنم که حسرت این روزا رو بخوری😂😂😂😂😂 انگار این روزا خیلی خوش اخلاقه

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
مگه وزنت ۰چقدره که انقدر گیر میده

اقا اصلا وزن من ب کناااار. اولا خودش منو دیده و باهام ازدواج کرده. اگر خوشش نمی اومد خب چشم داشت و مجبور نبود بام ازدواج کنه

دوما اصلا حرفاش زشته رفتارش قشنگ نیست

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
اوه اوه ازون دسته از مرداس ک رو اندام حساسن

همیشه میگه انداممو دوس داره

ولی این کاراشم می کنه

فکر کنم از مامانش یاد گرفته چون اونم هر بار میریم خونشون به شوهرم میگه وا چاق شدی شام کم بخور .موهات چرا ریخته. فلان شدی

2706