2733
2734

سلام دوستانّ.

من شوهرم هفته ای دوشب سرکاره...این دوشب شبای بدعمرمهّّّ..هرهفته دعا میکنم نره امشب....خونه مامانم دوره نمیتونم برم چون مشکل رفت و امد دارم راهشون خیلی دوره...ازطرفی خونه مادرشوهرمم راحت نیستم ولی از اجبار میرم اونجادیگه...توخونه خودمم تنها میترسم...نمیدونم چیکار کنم خسته شدم واقعا😭😔

من شوهرم شده سه روز سره کاره..کله این روزارو تنها می مونم..شبا هم عادت کردم به تنهایی.الانم تنهام

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شوهرم بعضی شبا نیس میرفتم خونه خاهرش یا جاریم دیشب رفتم خونه مادر شوهر از دماغم در اورد شوهرم گف دیگ نرو اونجاامشب اومدمدخونه خواهر شوهر

برای خوب شدن زندگیم صلوات بفرستین فداتون😘😘
2731
2738
من شوهرم ی هفته شب کاره ی هفته روز کار الانم شب کاره شهر دیگ هستیم مامان و بابام شهر دیگن حتی خونه پدر مادر شوهرم هم ی شهر دیگس اینجا ی خاهر شوهر دارم ک نمیشه برم خونش هر شب خودمو با کارا خونه فیلم نی نی سایت مشغول میکنم
منم شوهرم بعضی شبا نیس میرفتم خونه خاهرش یا جاریم دیشب رفتم خونه مادر شوهر از دماغم در اورد شوهرم گف ...

منکه خواهرشوهرندارم..جاریمم اونجوری نیس پیشش راحت باشم..

وا ترس نداره من یک شب در میون تنها هستم و شوهرم سر کاره ترس چیه? خیلی هم خوشحال و راحتم مگه نینی کوچ ...

خوشبحالت من حتی یه روزصب شوهرم ساعت 5ونیم رف سرکار بعدش از ترس نتونستم بخابم 

2706