2733
2734
عنوان

از دوستم یه کفش قرض گرفتم ولی وسط عروسی خراب شد

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 35 پست

منم یکبار چندتا از لباسامو به کسی قرض دادم بعد چروک و خراب شده و زیپش کنده شده بود بهم پس داد بدون عذرخواهی از اون موقع توبه کردم چیزی به کسی قرض بدم 

روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دخمل داره جاش وسط بهشته 😃😍😃😍

اصلا چه معنی داره آدم برای پز دادن و نمایش دادن به دیگران وسیله ای قرض بگیره؟

من از این کار بیزارم 

حالا شما که این کارو کردی حداقل تعمیر میکردی بهش میدادی

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهرحال دست تو خراب شده خیلی زشته خراب پس دادی باید درست میکردی

من خراب نکردم کفش از اول خراب بوده حتی خیلی خطرناک بود بچه ی فامیلمون بغلم بود یه لحظه با بچه کف پام سر خورد فوری درش اوردم

2731

كارت زشت بود بايد ميدادي درستش ميكردن و موقع پس دادن بهش ميگفتي عزيزم كفشت خراب سد درست كردمش

رسم امانت داري نبود كارت

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
منم یکبار چندتا از لباسامو به کسی قرض دادم بعد چروک و خراب شده و زیپش کنده شده بود بهم پس داد بدون ع ...

منم همینطور اصلا قرض دادن و قرض گرفتن به نظرم کار مسخره ایه

ادم اگه یه دست لباس از خودش داره هزار جا بپوشه شرف داره به اینکه قرض کنه

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
منم همینطور اصلا قرض دادن و قرض گرفتن به نظرم کار مسخره ایه ادم اگه یه دست لباس از خودش داره هزار ج ...

منم موافقم منم تو رودروایسی مجبور شدم لباسامو بهش قرض بدم وگرنه خیلی بدم میاد کسی لباسامو بپوشه 

روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دخمل داره جاش وسط بهشته 😃😍😃😍
2738
2706