2726

بچه ها من یه عروسی دعوت شدم از یکی از دوستای صمیمیم که باهم تعارف نداریم یکی از کفشاشو که رنگ لباسم بود قرض گرفتم وسط عروسی دیدم کفش لق میزنه باور کنید داشتم میخوردم زمین رفتم از پام دراوردم صندلای خودمو پام کردم بعد که همینجوری به دوستم پس دادم  یادم رفت براش توضیح بدم العان بهش پیام دادم که راستی عزیزم کفشت اینجوری شد و... نوشت اره دیدم زیرش خراب شده ولی باور کنید من کاری نکردم حس کردم سرد جوابمو داد به نظرتون کار من اشتباه بوده که درستش نکردم؟ اخه کلا نیم ساعتم پام نبود انگار خودش از قبل خراب بوده نمیدونم العان کار درست چیه کاشکی قرض نمیگرفتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهرحال دست تو خراب شده خیلی زشته خراب پس دادی

باید درست میکردی

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2728

بپرس از قبل بوده یا الان شده؟اگه دیدی قبلا اینطوری نبوده یکم دیگه ک‌ پول دستت اومد بکی‌بخر براش

🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home

شما قبل از گرفتن وسیله باید خوب نگاهش میکردی و همونطور که گرفتی پس میدادی،کم کاری از طرف شما بوده.

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤
2706