2726

چه حجم از عقده یه نفر باید داشته باشه که بیاد اینجا دروغ بگهبااحساسات مردم بازی کنه , ایشالا دروغاشون راستکی سرشون بیاد, چون من بعدش ناراحتشون میشم ذهنم مشغول میشه متاسفانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا جواب ها انقدر متفاوته

عزیزم اسمشو منشن کردم برو تو تبادل نظرهاش بخون

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728
نننن بابا اون خانومی که از پدرش شوهرش کتک خورده بودبعد از خونه با پسرش فرار کرد و بعدماومد دنبال وکی ...

اونی که زبون درازی کرده بود که چرا شوهرامون همکارن ولی شما مبل خریدین شوهره من یه جفت جوراب برام نمی خره؟؟

چه بی ادب  خب چرا وقتی جنبه نداره تاپیک میزنه

وااای بعد تاپیک اون همه تاپیک گذاشته بودن میگفتن بی ادب...یکی میگفت من هنوز تو شوکم نمیتونم هضم کنم چی گفت بهمون🤣🤣🤣خنده بودا ولی اعصابمونم خورد کرد😐

⚡یک عدد بی برق...⚡
اونی که زبون درازی کرده بود که چرا شوهرامون همکارن ولی شما مبل خریدین شوهره من یه جفت جوراب برام نمی ...

ن بابا اسمشو بالا منشن کردم ما مدتی میشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها اون خانم که شوهرش تو اینستا به دوست دختره سابقش که اسمش فرشته بود پیام داده بودن،بعد خانمش میفهه و بهش میگه چندباره داری خیانت میکنی و اینا میخواست شب وسایلاشو جمع کنه که صبح بره شوهرشم خونه نبود....اون چی شد کسی خبر داره؟؟؟

2706