2726
عنوان

رفتم سونو 5 هفته و 3 روزم بود میخوام سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 58 پست
آره خب چون غیر قانونیه هر قیمتی بخوان میگن... فقط بجنب تا بالای سه ماه نشده.. شنیدم زعفرون دم کنی ...

بخدا اینقدر دوا گیاهی خوردم زعفرون .. تخم جعفری .. گاوزبون .. عروس پشت پرده ..ولی کنده نشده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خب چون غیر قانونیه هر قیمتی بخوان میگن... فقط بجنب تا بالای سه ماه نشده.. شنیدم زعفرون دم کنی ...

زعفرون تو این هفته باعث سقط نمیشه فقط جنین رو ناقص میکنه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
میشه بگین چی استفاده کردین تو رو خدا

شیاف !داروخونه بهت نمیده

منو دوتا سونوهامو دید کپی کردو اثر انگشت گرفت امضا زدم تاداد

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728

به امضای کاربرایی که توی تاپیکت پست گذاشتن نگاه کن و اگر دلت نلرزید به عاطفه ات شک کن...

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
بخدا اینقدر دوا گیاهی خوردم زعفرون .. تخم جعفری .. گاوزبون .. عروس پشت پرده ..ولی کنده نشده 

اگه واقعا نمیخوایش سعی کن‌پول رو جور کنی اونجوری کار تمیز و کامل انجام میشه و کمترین آسیب به بدنت میرسه...به هر حال این بدن توءه و تو باید تصمیم بگیری که این بچه رو میخوای یا نه...کس دیگه ای نمیتونه بهت بگه چی کار کنی چی کار نکنی..

....Ever since I lost hope, I live much more happier
شیاف !داروخونه بهت نمیده منو دوتا سونوهامو دید کپی کردو اثر انگشت گرفت امضا زدم تاداد

من بچه م تو شکمم مرده بود دستور پزشک داشتم و دو تا سونو تایید مرگ جنین باز تا با شوهرم نرفتم و دوتامون اثر انگشت نزدیم ندادن 

اکه شرایطش و نداری و قصدت سقط و‌فکراتم کردی قرض کن از کسی تا هفته پایینی این کار و لکن نذار بزرگ‌تر بشه 😔

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

زن برادر من تو این سن بارداری با شیاف سقط کرد 

کلا ۹ تا شیاف زد افتاد 

هزینش شد ۵۰۰ هزار تومن 

بهت بالا قیمت دادن

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

خدا اخه من چجوری بگم حکمت شکر بچم گرفتی ازم بچه هم بهم نمیدی یعنی من رو سیاه انقدر ارزش ندارم میدی به کسی ک راحت میخاد سقط کنه خدایا یکم عدالت داشته باش من شب و روزم کابوسه 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

اگه سقط کردی شک نکن اون دوتا هم سالم نمیمونن...چیزیشون میشه.دیدم دورم که میگم.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍