2733
2734

لطفا بگین چه رژیمی گزفتین من تا غذامو کم میکنم شیرم کم میشه آخه شیرم کلن زیاد نیست،،،،چهارماهه زایمان کردم حدودا هشت کیلو باید کم کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من رژیم شیر دهی دکتر کرمانی را از 7 ماهگی پسرم شروع کردم. البته میشه از 6 ماهگی هم شروع کرد و نه زودتر. در مدت 5 ماه 11 کیلو کم کردم و وزنم کمتر از وزن پیش از بارداریم شد. برای شیردهیم هم مشکلی پیش نیامد و تا 2 سال و 3 ماه پسرم را شیر دادم.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2738
عزیزم خوبی؟ ی چیزی درمورد خولنجان گفتی واسه حجم دهی  میشه بگی چطور استفادش کنیم تاثیر داره؟

بله عزیزم،،خولنجان پودر شده رو با روغن زیتون اصل قاطی کنید مثل خمیر میشه بعد تا چهل شب استفاده کن مثل ماسک روی صورتت یا هرجای بدنت که میخوای پر بشه تا صبح بعد بشور ،،حتما باید شبا استفاده کنی زیر نور نباید باشه،یه کم سخته تحملش تا چهل شب اما موثره

بله عزیزم،،خولنجان پودر شده رو با روغن زیتون اصل قاطی کنید مثل خمیر میشه بعد تا چهل شب استفاده کن مث ...

من ریختم تو روغن کنجد

بعدش عزیزم ته نشین شد یعنی سفت باشه؟ببخشید

میخوام چاقیش به چشم بیاد اونجوری هست؟؟

من ریختم تو روغن کنجد بعدش عزیزم ته نشین شد یعنی سفت باشه؟ببخشید میخوام چاقیش به چشم بیاد اونجوری ...

نه باید تو روغن زیتون بریزی ،آره هربار میخوای استفاده کنی هم بزن تا قاطی بشه با روغن