2733
2739
عنوان

داستان زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 38 پست

اصلا یه جور مامانت رو راضی کو تا با پسره بشینن صحبت کنن بنظرم چون مادرت شناخت از پسره و خانواده ش  نداره  میگه نه اگه باهم صحبت کنن شاید نظرش برگرده

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی  
مامانم بهم گفت..سطحشون خیلی بالاست...هیچوقت مامان این پسر راضی نمیشه بیاد خونه ما خواستگاری باید بی ...

عزیزم شما عاشق مهربانی وادب پسری شدید که موقعیتش هوبه شرایط مالی واینا واینکه بایک دوستی بهتون خیانت نکرده وبره دنبال کسی دیگه وبلکه ازتون خواستگاری کرده بنظرمن عالیه شماباچشم باز عاشق شدید وآروم آروم بنظر من فرقی نمیکنه با خواستگاری سنتی هیچ فرقی بنظرم مامانت راضی کن بگو چجوریه رابطتتون واینکه نخواسته ازت سوعه استفاده کنه بلکه براازدواج بوده که پسراالعان اصلااینطورنیستن به مامانتون لگو که مامان چرا هی داری اتفاقی که نیفتاده هی میکی اپسر شمارومیخواد حامامیدونع مامانشم راضی میشه حالا گیرم میگه نمیپذیره اونوقت قضاوت کنین وسرره وخانوادش مادرتون هنوز اتفاقی نیافتاده داره همیچیو پیش داوری میکنه تصمیم میگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با مامانت صحبت کن بگو اگه با کسی دیگه ازدواج کردم و از زندگیم راضی نبودم مسئولیت قبول میکنی؟

بگو اجازه بده خواستگاری کنن و با دلیل قانع کننده و معقول اگه داشت جواب رد بده، نه اینطوری بی منطق

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2731

عزیزم ببین خودش میگ واسش مهم نیس خانوادشم تایید کردن تو فقط حس کن که با اونی و خوشبختی فکر بد ب دلت راه نده منم همیشه میگم خدا عشقمو سر راهم گذاشت پس بقیه شو هم درست میکنه

انشاالله....مرسی برام دعا کنید خدا همیشه مراقبتون باش

برات صلوات میفرستم خوشبخت بشی من عاشق نشدم این اجازرو ویابهتره بگم این شانس به خودم ندادم وبدترین اشتباه دنیا هرکسی باید عشقی داشته باشه ایکاش منم داشتم یاازش درس میکرفتم یاخاطره میشد یابهش میرسیدم 😢خوشبخت میشدم البته بهتره بگم ایکاش خدا سرنوشتم با عاشقی وخوشبختی مینوشت من بدون عشق دوستنداشتن عروس شدم  هنوزم روح وروانم درگیره😑 اینکه چراباعشق ازدواج نکردم چ ایکی انتخاب نمردم دوسش داشتم حداقل ازش خوشم میومد😑😑

د العان بعد پنج سال یکم بهترشدم سعی کردم بهتربشم مجبورم مجبور😥😥😥

2738