2737
2739
عنوان

مهاجرت به استرالیا

1152 بازدید | 43 پست

خانم ها من همسرم از طریق قانونی داره ایدام میونه برای مهاجرت به استرالیا 

من تک دختر هستم و خیلی زیاد سختمه که مهاجرت کنم برم استرالیا همش فکرم مشغوله دوری وغربت هست 

از یه طرف هم وضع ایران میبینم نگرانم نمیدونم باید چیکارکنم شوهرم میگه حتی اگه تو نیای من میرم تو بمون همینجا من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم؟

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

برو چندوقت اولش دپرس میشی بعد خوب میشه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

دقیقا پارسال به این موقع شوهر منم میخاست بره استرالیا و میگفت نیای هم من میرم ولی خداروشکر منصرف شد

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738

یعنی به همین راحتی شما بودید قبول میکردید ؟؟؟!!! 

باز حالا آلمان از نظر مسافت نزدیکه حدود ۶ساعت توراه هستید ولی استرالیا ۲۰به بالا توراه هستید 

دقیقا پارسال به این موقع شوهر منم میخاست بره استرالیا و میگفت نیای هم من میرم ولی خداروشکر منصرف شد

خوش به حالتون من واقعا نمیدونم چیکارش کنم 

شما راضی بودید خودتون یا نه؟ 

من راضی به مهاجرت بودم ولی نه استرالیا

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
یعنی به همین راحتی شما بودید قبول میکردید ؟؟؟!!!  باز حالا آلمان از نظر مسافت نزدیکه حدود ۶ساع ...

استرالیا‌اگه‌میشد‌با‌کله‌میرفتم‌‌ولی‌ویزاش‌سخته

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2706