2733
2734

ما دوتا خونه داریم. یکیش ک خونه دایممون نیست ی شهر دیگست و ماهی ی هفته میایم اینجا. من سه سال عروسی کردم و تا حالا هیچی از شوهرم ندیدم. نه اینستا داره نه تل گرام. ی تلگر ام داره رو ی خط خارجی فقط واسه کارشه. هیچی هم برای من کم نمیذاره و الانم بچه دوقلو دوماهه دارم. و اما امروز:

مادرشوهرمم اومد با ما این خونمون ک ی شهر دیگست و گفت شب بریم مهمونی خونه برادرشوهرم. یهو این تصمیم رو گرفتن و منم تند تند داشتم وسیله بچه هارو جمع میکردم شوهرم اومد سینی چایی رو از روی زمین برداره یهو ی گوشی نوکیا ساده از تو جیب بغلش افتاد تو سینی. من هنگ کردم. مامانش هم بود اون لحظه فقط تو شوک بودم. اومدیم تو ماشین من فقط نگاه شوهرم میکردم. هی میگفت اشتباه فکر نکن. بد فکر نکن. من فقط نگاه میکردم. 

تورو خدا هستید بگم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

بگو دیدگه با وجود این برف بارون لعنتی بالای صفحه نمیتونیم بیشتر صبر کنیم!

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

بزارین برتون توضیح بده....خیلی رفتار پخته ای دارین به نظرم که جیغ و داد نکردین و گریه و زاری

و فقط با طرز نگاهتون اشتباهشو نشونش دادین

همین از هزار تا دعوا تاثیر بیشتری داره روی کار اشتباهش....

بشینین با هم صحبت کنین منطقی و اروم....انشاللله که چیزی نیست گلم....

2706