2733
2734
عنوان

خسته شدم از زندگی

351 بازدید | 10 پست

من 20 سالمه مجردم ولی حق ندارم با دوستام در بیام بیرون  چون بابام نمیزاره  ولی دختر عمم که 15 سالشه بادوستاش میرن بیرون حتی خواهر زادمم که 11 سالشه باهاشون میره ولی من حق ندارم  چون زشت میدونن بعدشم عمم و خواهرم وقتی من و داداشم همون کاری که بچه های اونا انجام میدن بدیم ادم درستی نیستیم ولی از اونا قدیس تر وجود نداره همیشه جا نماز اب میکشن  چیکار کنم که اجازه بدن یه ذره مستقل باشم ؟؟؟

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچی هروقت افکار پدر و مادرتون عوض شد میتونی😥😕

مامانم اونطوری نیست فقط بابام تا اون موقع هم بخوام صبرکنم  با داداش عزرائیل ملاقات میکنم 

عزیزم اکثر خانواده های ایرانی اینجورین،خونه دوستات هم نمیذاره بری؟خونه ی همدیگه مهمون بشین،اینجوری ک ...

نه اصلا فقط تو تل وبا گوشی با هاشون حرف میزنم 

مشکل من یکی دوتا نیستش که بابا موافقت کنه عمم گند میزنه توش دختر اینکارو نمیکنه اون کارو نمیکنه در هر حالی که دختر خودش هر کاری بخواد میکنه 

خواهرم که از مادر جداییم از اون بدتر کلا دنبال اینه که دعوا بندازه تو خونه یعنی فقط به این فکر میکنم زود تر ازدواج کنم برم از این خونه 

2738
نه اصلا فقط تو تل وبا گوشی با هاشون حرف میزنم  مشکل من یکی دوتا نیستش که بابا موافقت کنه عمم گ ...

مثل دخترای بی سواد فکر نکن،ازدواج کنم برم چیه،هیچ وقت مشکلات بعد ازدواج کمتر از خونه ی پدر نیست،با ملایمت باهاشون صحبت کن،دلشونو بدست بیار،ایشالا راضی میشن

مثل دخترای بی سواد فکر نکن،ازدواج کنم برم چیه،هیچ وقت مشکلات بعد ازدواج کمتر از خونه ی پدر نیست،با م ...

حق باشماست  ولی به خدا همیشه با احترام باهاش برخورد کردم  جوری که پسر عموم میگفت عمو با این که محدودشش میکنی بازم خیلی احترامتو نگه میداره حق نداره یکی از ما پشت سرت بد بگه ناک اوتمون میکنه