2733
2734
عنوان

اسپری LOREAL😢

428 بازدید | 9 پست

سلام دوستان

من فقط از اسپری اورال فول پاور چهل و هشت ساعته استفاده می کنم

خیلی وقته دنبالشم پیدا نمیکنم اعصابم خورد شده

دیجی کالا هم داره اما رایحه های دیگش اینجا هم که خیلی دنبالش بودم پیدا نکردم اصلا نیست

تو شهر شما نیست برای من بفرستید پول کرایه؛هزینه و پست همه چیز رو میدم بعد بفرستید

واقعا تو شهر شما نیست؟؟؟😭

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
عزیزم یچیز دیگ‌بخر خو🤔🤔🤨

گلم برند های دیگه خیلی کمه و یا اصلا نیست مثل نیوا....من سینوزیت دارم بقیه بوها اذیتم می کنند

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم. ادکلن استفاده کن بگی اذیت میشی هر بویی نمیتونی استفاده کنی راهنماییت میکنن خودِعطر فروشیا&n ...

مرسی عزیزم اما منظورم بعد از حمام بود گلم

😁😁😁 ای.چیا.چی.نی# 😉

😄

جانم؟متوجه نشدم

2738
شیرازی گفتم😂😂😂 میگم اینچیزا چیزی نیست سخت نگیر عزیزجان. 

آها😄

عزیزم😘😘