2410
2553

روش های استفادشونم اگه کسی دقیق میدونه چه روزایی باید باشه لطفا راهنمایی کنه

برا پسر شدن ب من‌دکتر گفت از روز اول پریود تا ۱۸ ناشتا تخم هویج بخورم 

دوسین هم نخوردم تا حالا 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اقدامین الان؟ دمکرده شو میخوردین؟چه مقدار؟

من سه ماه رژیم گرفتم ولی خب بدشانسی بهم کیست زد و حالام فهمیدم تنبلی تخمدان دارم اقدام نکردم 😔

روزی یه قاشق غذا خوری با ی لیوان آب سر میزاشتم ۳ دقیقه بجوشه و صاف میکردم و میخوردم ناشتا 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 
2720
راستی بگم تخم هویج معمولی میخوام؟یا تخم هویج فرنگی؟

تخم هویج فرنگی باید باشه حتما 

قبل از جوشوندن هم حتما بشور اما تعداد روز هارو بپرس بازم چون من ۱۸ بهم گفت ولی خیلیا دیدم ۳ روز اول پری میخورن فقط

2714
من سه ماه رژیم گرفتم ولی خب بدشانسی بهم کیست زد و حالام فهمیدم تنبلی تخمدان دارم اقدام نکردم 😔 روز ...

عزیزم من تنبلی تخمدان شدیدم با کلییی کیست تو هردو تخمدان با طب اسلامی خوب شد و خداروشکر دو سال و نیمه برنگشته

دوستم هم همین ماه پیش با یه دوره 20روزه داروهاشون خوب شد پلی کیشتیکش الانم بارداره تازه آز داده

اصلا غصه نخور خیلی راحته ررمانمن دکتر انقد ترسوندم از مجردی میگفت باید زود ازدواج کنی بعد از ازدواجم دانشجو بودم گفت باید زود اقدام کنی من سه سال شرایطشو نداشتم شهرستان رفت و امد میکردم

یعد از سه سال اقدام کردم دیدم نمیشه گفت یا درمان میشی یا نمیشی.....اگرم درمان شد پلی کیستیک بر میگرده

اما با طب اسلامی زیر 1ماه نتیجه داد

😊

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز، اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی، درست مثل آب کردن کوه یخ با "ها" است...چاره ای نیست؛ باران هم باشی، برای کاسه های وارونه کاری نمیشود کرد -الهی قمشه ای
عزیزم کانالی چیزی داره این طب اسلامی؟

سلام

بله کانال درمان شدگان @tebbislamii

کانال اصلی هم این دوتاس

@daftareayatollahtabrizian

@daroo100

تو کانال دفترش سرچ کنید :لیست نمایندگی های مورد تایید

یه فایل پی دی اف هستش که توش شماره کل شهرها نوشته

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز، اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی، درست مثل آب کردن کوه یخ با "ها" است...چاره ای نیست؛ باران هم باشی، برای کاسه های وارونه کاری نمیشود کرد -الهی قمشه ای