2737
2734

سلام

بخاطر شرایط فعلیم(بیکاری چند ماهه و بی پولی و...) خیییییلی بهم ریخته هستم. یه شب خوابم نبرد. اومدم تو هال نشستم حساااااااای گریه کردم. کلی به خدا گله کردم. که چرا هیچی درست نمیشه و دلم پوسید واسه یه خبر خوب و حسابی غر زدم.

دلم خواست قران بخونم. رفتم وضو گرفتم نصف شب. گفتم هر سوره ای اومد از اولش میخونم.

چی اومد؟

اول سوره فتح! انا فتحنالک فتحاَ غریبا!

خیلی شرمنده شدم خیلییییی. هر ایه و معنیشو خوندم احساس کردم خدا نشسته روبروم داره فقط به من میگه اینا رو.

همونجا نیت کردم دیگه تو نماز خوندنم تنبلی نکنم. تو این چند روز که سر حرفم بودم. با خدا معامله کردم.

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
ای جان خب😃

فعلا هیچی نشده . ولی احساسی که بهم داد فوق العاده بود. خودش بهم وعده روزای خوب داد

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فعلا هیچی نشده . ولی احساسی که بهم داد فوق العاده بود. خودش بهم وعده روزای خوب داد

ان‌شاءلله حال دلت همیشه خوب باشه

به بزرگی و قدرتش اعتماد کن👌❤

دیدم که آدمی میتواند شفای آدمی باشد...🍃❤️
انافتحنالک فتحا مبینا ،فک کنم اشتباه تایپی داشتی عزیزم

اره. چرا نوشتم غریبا؟ خاک تو سرم😂😂😂😂

2738

[QUOTE=76905729]فعلا هیچی نشده . ولی احساسی که بهم داد فوق العاده بود. خودش بهم وعده روزای خوب داد[/QUOTEسلام  عزیزم  ۵۰۰تا  صلوات  هدیه  کن به  حضرت  زهرا  و ۵۰۰تا  امام  زمان 

و  ۵۰۰تا  به  شهید ابراهیم هادی و  شهید حاج سعید سامانلو   و  یک  خیرات  به  نیت  حل  مشکلت براشون خیرات  کن به  امیدخدا  یک  هفته  ای  مشکلت  حل  میشه  به  تاپیکمم  سربزن  کامنتهای  حاجت  روایی  رو  بخون   لینکشو  برات  میذارم  یاعلی 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2239203&slug=از-شهدا-حاجت-گرفتم&postId=76859582

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
😄 یبارم که میخایم فضای معنوی وروحانی ایجاد کنیم اینجوری میشه خواهر،این حسا به ما نیمده ننه😁😁😁

😂😂😂😂😂