2726
عنوان

موهامو کوتاه کردم

526 بازدید | 15 پست

همسرم اصلا از موی کوتاه خوشش نمیاد بهش گفتم بدحالت و موخوره داره

همیشه خودش نوک گیری میکرد اینبار گفت برو ارایشگاه تا وسط کمرم زد براش عکس فرستادم نمیدونم ببینه چه عکس العملی نشون بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی کوتاه نشده که برا من موخوره گرفت گرد خیلی کوتای کردم مثله مردا باز بعد ۶ماه موخره گرفت باز کوتاه کردم😣الان هم رسیدن به سرشونم 😁راهی دارید برا اینکه زود تر بلند شن خیلی ناراحتم هر روز انتظار بلند شدنشونو دارم 

چرامردی؟                                                                 همه یه روزی میمیرن بعضیها آدمتا یه مدت زیادی پکره ، همش خوبی های بنده خدا یاد آدم میفته.اما بعضی ها که میمیرن آدم یه خدارحمتش کنه میگه ولی هر کار میکنه اون اذیت ها وآزار ها وکلک ها وحقه های طرف یادش نمیره. این موقع هاست که آدم دوست داره بره بالای جنازه وبگه توکه خدایی می کردی ، توکه خداروبنده نبودی، توکه خون همه روتو شیشه کرده بودی حالا اگه می تونی : فادروا عن انفسکم الموت ان کنتم صادقین( اگر راست می گوییدمرگ را از خودتان دور کنید)🥀🥀🥀

چرا شوهرای مردم همه موی بلند دوس دارن🤔

شوهرمن دستشو میذاره گردنم زیر گوشم میگه از همینجا بزن🙁🙁🙁🙁

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
چرا شوهرای مردم همه موی بلند دوس دارن🤔 شوهرمن دستشو میذاره گردنم زیر گوشم میگه از همینجا بزن🙁🙁🙁 ...

وای الان داره به من پیام میده همسرم میگه راحت میگفتی کچل کنه چرا اینجوری شده😐

وای الان داره به من پیام میده همسرم میگه راحت میگفتی کچل کنه چرا اینجوری شده😐

😊😊😊اشکال نداره بلند میشه

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2706