2733
2734

اولا اصلا قهوه نخور

دوما احتمالا اب بدنت کمه اب زیاد بخور

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

شايد چشمات ضعيفن يا شايد دندونت مشكل داره

هر كدوم از اينا هم باشه سردرد هاي بدي مياره با اينكه متوجه درد خودشون نميشي

حتي گاهي سردرد ها به خاطر تنفس ناردست و ناقصه

و بعضي موقع ها از كمبود آب

اينا رو چك كن شايد خوب شدي 

من سرماخورده بودم دكتر بهم يه استامينوفون ٣٢٥ داد هر هشت ساعت بهتر شد سردردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باعث میشه بچت خیییلی دیر به حرف بیاد منم استامینوفن میخوردم بچم ۸ماهشه اصن هیچی نمیگه 

اینو دکتر گفت واقعن؟؟؟ اگه همین عوارضشه اشکال نداره...نخاستم زود حرف بزنه..فقط مشکل نداشته باشه

هیچی ندارم بگم...پوچم

اینو دکتر گفت واقعن؟؟؟ اگه همین عوارضشه اشکال نداره...نخاستم زود حرف بزنه..فقط مشکل نداشته باشه

من گشاد شدم عزیزم حالا حالا ها هم بچه نمیخوام هزینه عملم زیاده.هیچ راهی همـندارم😐۱۸سالمم بیشتر نیست.

هیچ لذتی از رابطه نمیبرم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2738
سه ماهم تازه تموم شده..13 هفته ام پر شده

عزیزم تامیتونی توبارداری هیچ قرصی مصرف نکن حتی استامینوفن ساده باعث پیش فعالی وخیلی مشکلای دیگه برابچه میشه،میدونم سخته اماتحمل کن

💕خداوندروزی رسان بی حساب من است💕

من هم سردرد های بدی دارم ولی دکتر بهم گفت میتونی قرص مثل استامینوفن بخوری که البته من سعی میکنم نخورم در مواقع بد میخورم و اینکه قهوه و نسکافه به من گفت روزی یه لیوان مشکلی نداره میتونی بخوری ، من با ویکس تایلندی به پیشونیم میزنم و ماساژ میدم یکبار تو تلویزیون ایران یه دکتر طب سنتی برا سردرد داشت حرف میزد میگفت دو طرف گوش به سمت گردن ۹۹ بار ماساژ بدید با دو دست من انجام میدم خیلی بهتر میشم و اینکه تو تاریکی یه ساعت دراز میکشم بدون صدا

من هم سردرد های بدی دارم  بخاطر سردی میتونه باشه چون من خیلی سردیم میشه و کم ابی، ولی دکتر گفت عادیه خوب میشی بهم گفت میتونی قرص مثل استامینوفن بخوری که البته من سعی میکنم نخورم در مواقع بد میخورم و اینکه قهوه و نسکافه به من گفت روزی یه لیوان مشکلی نداره میتونی بخوری ، من با ویکس تایلندی به پیشونیم میزنم و ماساژ میدم یکبار تو تلویزیون ایران یه دکتر طب سنتی برا سردرد داشت حرف میزد میگفت دو طرف گوش به سمت گردن ۹۹ بار ماساژ بدید با دو دست من انجام میدم خیلی بهتر میشم و اینکه تو تاریکی یه ساعت دراز میکشم بدون صدا، 

2706