2737
2739
عنوان

تاخیر رشد- تاخیر حرکتی

| مشاهده متن کامل بحث + 45376 بازدید | 232 پست
دردت به جانم خدا از دهنت بشنوه امشب دکتر نامه داده ببرم پیش دکتر تقریری متخصص مغز و اعصاب کودکان گفت ...

عزیزم چ کار درمانی یکم تحمل کن درست میشه دختر من ۱۲ ماهگی ۴ دست و ما رفت ۱۵ ماهگی ۲ قدم مستقل برداشت 

الانم ی سیاستمداریه ۴ سالش منو درس میده 

بچه ای که گردن بگیرع و بشینه یعنی سی پی نیس عزیزم نگران نباش همون شربت بده درست میشه نگران نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس با این تفاسیر دختر منم باید یه چیزی باشه چون 10 ماهگی تازه نشست 13 ماهگی 4 دست و پا رفت و الان 16 ...

البته بگم دختر من واسه حرف زدنش گفتار درمانی رفت اونم شاید بدون گفتار خودش راه می افتاد ولی من خواستم از هم سناش عقب نیافته از ۲ سالگی گفتار بردم عالی بود خیلی تاثیر داشت

شوهرم و پسر بزرگم، خیلی باهاش تمرین میکردن. وگرنه خیلی تنبل بود اصلا دوست  نداشت تکون بخوره، دک ...

ممنونم عزیزم ایشالا که مشکل جدی نداشته باشه.مراکز بهداشت دل آدمو خالی میکنن میترسونن 

خدایا...! رگ گردنو بیخیال... بغلم کن... دارم میفتم!
2731
ببین فقط کار متخصصه تشخیصش کار من و شما نیست برو بچه تو بررسی میکنن میگن مثلا دختر من مشکل حرکتی اص ...

از پیامتون خیلی وقته می گذره ولی آفرین به درک و سوادتون. اینکه جوری راهنمایی می کنید که به بچه انگ نمیزنید در عین حال دکتر خوب معرفی می کنید

نگین جان حتما بچه ت رو پیش مغز و اعصاب ببرو بدون به نفع بچه ته....من بچه ام تاخیر کلامی و ذهنی داشت. ...

سلام ببخشید میدونم از پیامت خیلی وقته می گذره ولی اگه هستید کمکم کنید . منم همین مشکل رو دارم . میشه درخواست دوستی بدم ؟

2738
پسر منم 15 ماهگی تازه شروع کرد ب راه رفتن...ماشاالله الان از دیوار راست بالا میره.ب هیچ وجه سینه خیز ...

بچه منم‌چهاردست پا نمیره پچتون‌چطور تونست راه بره من صبح تا شبم‌گریه شده الان ۱۴ماهشه

سلام دخترم تاخیر حرکتی داشت به پشنهاد دکترش بردمش کاردرمانی ونک بعد از 3 ماه کامل همه مشکلاتش خوب شد خدا خیرشان بدهد ( هرکی بچش تاخیر حرکتی یا تاخیر رشدی داره فقط کاردرمانی ببره مرتب ببره  تا خوب بشه بچش )

ببین بردن پیش مغز واعصاب اونم بهترینش که انواع مریض دیدن اصلا ضرر نداره....فقط ببرش که بعد پشیمونی ن ...

سلام
من امروز دنبال دکتر مغز و اعصاب کودکان حاذق برای کوچولومون میگشتم، به کامنتای شما رسیدم. همین الان توی سایت عضو شدم که هم ازتون تشکر کنم برای صحبتاتون توی این تاپیک و هم اگر ممکنه اسم متخصص مغز و اعصابی که پسرتونو بردین و خدا رو شکر راضی هستین ازشون را ازتون بپرسم.  

نگین جان حتما بچه ت رو پیش مغز و اعصاب ببرو بدون به نفع بچه ته....من بچه ام تاخیر کلامی و ذهنی داشت. ...

چه دکتری بردین ؟؟ منم حس میکنم دامنه ی لغوی بچم‌ ضهیف و یاد نمیگیره 

2706