2737
2734

میشه هرکی داره بزاره

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من فقط یادمه چی بود حالاچرا میخواهیش

میخوام بخونمش 

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …
2738
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2241991/بچم-مرده-توروخدا-مامانایی-که-بچشون-مرده-بیا

ممنون عزیزم

نمیدونم چرا باورش نکردم

منم همینطور

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
من ندیدم اما متاسف شدم چرا نگفت چی شد که فوت شد😔😔😔

برو تو تایپیکای قبلش نوشته😔 سرما خورده بوده.. سینه‌پلو کرده خفه شده....

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
منم همینطور

چرا؟؟؟

تو تایپیکاش قشنگ هست که میگه دخترم سرما خورده خوب نمیشه.... بعد چند روزم میگه که فوت شد ... قشنگ داستانش هست😔😔

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
چرا؟؟؟ تو تایپیکاش قشنگ هست که میگه دخترم سرما خورده خوب نمیشه.... بعد چند روزم میگه که فوت شد ... ...

انشالله که دروغ باشه دوس ندارم همچین چیزی رو باورکنم از روزی که خوندمش همش نگران بچمم

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2706