2737
2734
عنوان

کمر درد

1030 بازدید | 22 پست

خانوما وقتتون بخیر

کسی بوده با وجود کمر درد باشگاه بره

اگه آره چه ورزشی؟

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

کمر درد عادی داشتم رفتم باشگاه ورزش با دستگاه و ایروبیک یهو دیسک کمرم پاره شد 

فقططططططط برو یوگا 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کمر درد عادی داشتم رفتم باشگاه ورزش با دستگاه و ایروبیک یهو دیسک کمرم پاره شد  فقططططططط برو ی ...

وای خدایا

البته من دیسکم پاره اس

با یوگا وزن.کم.میکنم؟

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
من دیسک کمر خفیف دارم دکتر گفته برو یوگا  ولی دلم میخواد برم باشگاه میترسم

من دردم خیلی شدیده

دکتر رفتی ؟ کدوم مهره هات مشکل دارن ؟

اره صدبار

همه گفتن عمل

4 و 5

2738
وای خدایا البته من دیسکم پاره اس با یوگا وزن.کم.میکنم؟

اره .برای دیسک عالیههههههههه .قرار دوباره شروع کنم .بدنم انعطاف پذیریش عالی شده بود 

شد البته با دستگاه بیشتر روی فرم میای اما یوگا هم عالیه و لاغر میکنه البته با داشتن رژیم

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
اره .برای دیسک عالیههههههههه .قرار دوباره شروع کنم .بدنم انعطاف پذیریش عالی شده بود  شد البته ...

اخه دستگاه ضرر نداره؟

اخه دستگاه ضرر نداره؟

برای من شدیدا ضرر داشت .داغون شدم .همون یوگا کمر و ران پا رو سفت میکنه و تحمل دردت بالا میره من با دیسک پاره یوگا میرفتم اصلا درد نداشتم برعکس الان😢

برای من شدیدا ضرر داشت .داغون شدم .همون یوگا کمر و ران پا رو سفت میکنه و تحمل دردت بالا میره من با د ...

ای خدا

این کمر درد لعنتی

بچم بزرگتر شه میرم لیزر

ای خدا این کمر درد لعنتی بچم بزرگتر شه میرم لیزر

بدبختی بچه ندارم 😭😭😭باید بدم دنبال یه راه درمان اساسی برای بارداری

بدبختی بچه ندارم 😭😭😭باید بدم دنبال یه راه درمان اساسی برای بارداری

مشکلی داری عزیزم؟

خونواده شوهرم خیلی بیشعورن به من میگفتن نمیتونه حامله شه بخاطر کمرش

خدا یه دسته گل بهم داد

با زایمان طبیعی خیلی خیلی سخت

2706